You are currently viewing Star Wars Jedi: Fallen Order

Star Wars Jedi: Fallen Order – велика і приголомшлива пригода у всесвіті «Зоряних воєн». Це найкраща на сьогодення гра про джедая – і кайфувати в ній можна не тільки від того, ЩО відбувається, але і від того, ЯК саме це відбувається.

І працює вона за рахунок звичних для саги елементів – битв на світових мечах, зрозумілих історій про добро і зло, пейзажів вкрай гарних планет, «казково-фантастичної» музики, в якій легко впізнається Star Wars, і жартів, що викликають в пам’яті класичну трилогію.

Star Wars Jedi: Fallen Order

СЮЖЕТ


ГАЛАКТИКА ПРИ ВЛАДІ ІМПЕРІЇ

Імперія прагне знищити всіх джедаїв в рамках виконання Наказу 66. Як джедаю-падавану, втікачу, вам доведеться боротися за виживання і розгадувати таємниці давно згаслої цивілізації в надії відродити Орден джедаїв.


ПАДІННЯ ДЖЕДАЇВ і НАКАЗ 66

ГЕРОЇ РЕСПУБЛІКИ

Більше тисячі поколінь лицарів-джедаїв охороняли мир і справедливість Старої Республіки. Ще до темних часів. Часів Імперії.

Обі-Ван Кенобі

Історія гри «Зоряні Війни Джедаї: Полеглий Орден» починається через п’ять років після подій стрічки «Зоряні війни: Епізод III – Помста ситхів».

Лицарі-джедаї, такі як Обі-Ван Кенобі і Енакін Скайуокер, очолили легіони клонів-штурмовиків в розколовших галактику війнах клонів. Через нестачу військових лідерів у Великій Армії Республіки падавани гартувалися в горнилі битв і ставали командирами, а лицарі-джедаї і магістри – генералами. Це не відповідало миротворчій філософії джедаїв, але було визнано за необхідне для підтримки порядку.


ВЛАДА В ПОГАНИХ РУКАХ

Конфлікти і політичні розбіжності Воєн клонів дозволили злому лорду ситхів – Дарту Сідіусу – здобути владу. Публічно він був відомий як Шив Палпатин, канцлер Республіки. Маніпулюючи протиборчими сторонами, він зміг домогтися того, що майже всі події відбувалися відповідно до його великого задума.

В останні години Воєн клонів план Дарта Сідіуса по захопленню контролю втілився в життя.


НАСТАННЯ ТЕМНИХ ЧАСІВ

Один джедай на ім’я Дарт Вейдер, мій учень, перейшов на бік зла. Він допоміг Імперії вистежити і знищити джедаїв.

Обі-Ван Кенобі

Очолювана Мейсом Вінду група майстрів-джедаїв спробувала заарештувати канцлера, дізнавшись про те, що він є ситх. Той з легкістю розправився з ними, лише магістру Вінду вдалося якийсь час протистояти йому. Але врешті-решт Вінду був переможений Дартом Сідіусом: його роззброїв Енакін Скайуокер, яким Сідіус маніпулював вже багато років, переманивши його на свій бік.

Енакіна Скайуокера поглинула темрява, і з тіней замість нього з’явився Дарт Вейдер. Оголосивши джедаїв зрадниками Республіки, Дарт Сідіус привів в дію Наказ 66 – таємний протокол, закодований в нейрочип клонів-штурмовиків армії Республіки, який санкціонував знищення джедаїв. В одну мить клони по всій галактиці повернули проти своїх генералів-джедаїв і перебили їх. Дарт Вейдер, якому було доручено знищити Орден джедаїв, повів клонів-штурмовиків в атаку на Храм і перебив усіх, хто там перебував.

Star Wars Jedi: Fallen Order - зображення №15

Дарт Сідіус змусив Сенат повірити в те, що джедаї намагалися вбити його і захопити контроль над Республікою. Він скористався їх страхом, щоб перетворити Республіку в Першу Галактичну Імперію, на чолі якої став він сам.


ДЖЕДАЇ ВТІКАЧІ

Уцілілі джедаї, розкидані по всій галактиці, стали ховатися, приховуючи свої особистість і здатності від Імперії, яка оголосила їх зрадниками. У пам’яті втікачів назавжди закарбувалися останні слова джедая з Ордена.


НАДІЯ

Каже Обі-Ван Кенобі. З великим сумом повідомляю, що наш Орден джедаїв і Республіка впали, і похмура тінь Імперії піднялася, щоб зайняти їх місце. Це послання – попередження і нагадування уцілілим джедаям.

Довіртеся Силі.

Не повертайтеся в Храм. Його час минув, а наше майбутнє неясне. Кожному з нас буде кинуто виклик: нашій довірі, нашій вірі, нашій дружбі. Але ми повинні вистояти, і з часом нова надія зійде. Хай буде з вами Сила. Завжди.

Обі-Ван Кенобі

Star Wars Jedi: Fallen Order

У цей темний час на задвірках галактики юнак на ім’я Кел Кестіс ховається серед промислових майданчиків Браккі. Хоч він і намагається забути своє минуле, але від нього не втечеш: Кел був і залишається падаваном полеглого Ордена джедаїв. У Імперії всюди є свої очі, а її лещата повільно стискаються навколо галактики. Інквізитори – імперські мисливці за джедаями – невпинно шукають вцілілих зрадників. І коли юний герой використовує Силу, він прирікає себе на вічне переслідування.

via GIPHY

Прийшла пора піти проти Імперії і прийняти свою долю. Зовсім скоро настане мить, коли Кел стане джедаєм.


КЕЛ КЕСТІС – ДЖЕДАЙ ВТІКАЧ

Ви падаван втікач дивом вцілілий під час Винищення джедаїв. Ваша мета – відновити Полеглий Орден, зібравши воєдино уламки минулого, завершити навчання і при цьому завжди бути на крок попереду Імперії і її нещадних інквізиторів.

Щоб вижити і втекти від сил Імперії, вам доведеться застосовувати навички, які раніше доводилося приховувати.

За сприяння колишнього лицаря-джедая, сварливого пілота і одного маленького безстрашного дроїда вам належить розгадати таємниці давно згаслої цивілізації в надії відродити Орден джедаїв.


ІГРОВИЙ ПРОЦЕС Star Wars Jedi: Fallen Order

Star Wars Jedi: Fallen Order – гра в стилі action-adventure від третьої особи. Авторам вдалося грамотно поєднати розповідь та ігровий процес, який місцями нагадує Uncharted, Tomb Raider та Dark Souls. Від перших двох ігор “Полеглий Орден” взяв собі паркур, біг по стінах і динамічне кінематографічне оповідання. Від Dark Souls систему відродження біля останнього багаття, замість якого буде коло для медитації, з респавном всіх ворогів.


ВІДКРИЙТЕ НОВІ ШЛЯХИ

Для початку, це не повністю лінійна пригода. У гравця буде свій корабель, який дозволить йому вільно подорожувати по різних планетах. Розробники черпали натхнення із серії Metroid. Тому у вас не буде доступу до деяких зон на локаціях.

Згодом, завдяки навчанню, ваші сили зростуть – ви зможете повернутися в раніше досліджені місця, щоб відкрити шляхи, які були недоступні, і обійти перешкоди, які раніше здавалися нездоланними.

Рятівних вказівників в екшені немає – автори хочуть, щоб користувач самостійно досліджував локації, населені ворожою фауною та імперцями.


РОЗВИВАЙТЕ СВОЮ СИЛУ

Кел падаван і не встиг стати джедаєм, тож доведеться допомогти йому згадати навчання і відкритись Силі. Прийоми сили допомагатимуть у проходженні певних локацій. Використовуйте її, щоб маніпулювати оточенням, позбавлятися від перешкод і дивувати нічого не підозрюючих ворогів.


ВІДТОЧУЙТЕ НАВИК ВОЛОДІННЯ СВІТЛОВИМ МЕЧЕМ

Вам потрібно бути спритнішим і кращим, ніж ваші вороги, щоб не пасти жертвою Імперії. Парируйте атаки, уникайте ударів і розправляйтеся з імперськими солдатами до того, як вони розправляться з вами.

Star Wars Jedi: Fallen Order

Жодна інша гра з серії “Star Wars” не передавала відчуття від розмахування світловим мечем так точно. А комбінацій в грі майже немає. Прийомів сили відверто мало: уповільнення, поштовх і притягання. Але сутички все одно виходять неймовірними, з позамежним рівнем залученості. Нібито всупереч. Секрет, ймовірно, в ставці на простих, вивірених та своєчасних ударах – як і має бути в фехтуванні. Не спамити піруетами, а вивчати противника, намагатись його перехитрити – кожен удар повинен досягти мети. Ну, і технічне виконання, звичайно ж. Розмін ударами майже завжди плавний і природний.


ПОМІЧНИК

Якщо в галактиці і є той, на кого ви можете покластися, то це BD-1. Використовуйте його здатності для сканування місцевості, пошуку найкоротшого шляху і відновлення після поранень.


STAR WARS JEDI: FALLEN ORDER – НАЙКРАЩА ГРА ПРО ДЖЕДАЇВ.

Компанія Electronic Arts поділилася приємною статистикою, пов’язаної зі Star Wars Jedi: Fallen Order. Новий проект від студії Respawn став найбільш покупною пригодою по всесвіту «Зоряних воєн» на ПК. Крім того, «Полеглий орден» за перші два тижні з моменту релізу показав кращий старт серед всіх ігор, в яких є словосполучення Star Wars.

“Полеглий орден” також має дуже непогані оцінки – на сайті-агрегаторі metacritic, наприклад, як серед критиків (81 зі 100), так і серед гравців (8,4 з 10).

Star Wars Jedi: Fallen Order - зображення №23

STAR WARS JEDI: FALLEN ORDER

Це та гра, яка подарує вам нові враження про старий світ “Зоряних воєн”. Рушайте в незабутню пригоду, досліджуйте дикі інопланетні світи, відшукайте давно забуті храми і розкрийте їх таємниці. Під час подорожі ваш зв’язок з Силою стане міцніше, і ви відкриєте в собі нові вміння та здібності.

Залишити відповідь