Ви зараз переглядаєте Майнкрафт – Minecraft

Майнкрафт – Minecraft

▶ Дата виходу: 10.05.2009 (повний реліз 11.2011)
Розробник, видавець: Mojang Specifications
Розряд: Екшен / Пісочниця / Від першої особи / Інді
Залізо: PC, X360, X-One, PS3, PS4
Мова: Російська

Системні вимоги:

Мінімальні:
ОС: Windows 7
Процесор: AMD Athlon 64 | Intel Pentium D
Оперативна пам’ять: 2 ГБ
Відеокарта: AMD Radeon HD 2400 | GeForce 9600
Місце на диску: 200 МБ
Мережа: високошвидкісне підключення до інтернету

Рекомендовані:
ОС: Windows 7
Процесор: Intel Core i3
Оперативна пам’ять: 4 ГБ
Відеокарта: AMD Radeon HD 5450 | GeForce GT 220
Місце на диску: 1 ГБ
Мережа: високошвидкісне підключення до інтернету


Огляд Майнкрафт

Майнкрафт – це гра «пісочниця», що стала флагманом жанру. Відразу треба сказати, що любителів соковитих текстур та трави, що кінематографічно колихається в потоках вітру – тут ловити нічого! Все навколо незграбно, схематично, виконано в нарочито-недбалому стилі й складається з величезних пікселів. По суті це привіт з «два десятиліття назад». Після пари годин, проведених на просторах Minecraft – відразу ж захотілося, надівши трико з трьома смужками та годинник Montana, зіграти в Пакмана на аркадному апараті. Загалом, вінтаж.

Основною особливістю гри є її повна, необмежена свобода. Тут ви можете займатися чим завгодно, вірніше всім на що у вас вистачить фантазії. Можете будувати замки й руйнувати міста. Воювати, красти, та ще багато чого. Завдяки цьому гра й отримала таке загальне поширення, ставши справжнім супер хітом відразу після виходу. Справжня віддушина для людей, які відчувають всередині «свербіж креативності», але не знають як його виплеснути назовні. Хотіли, отримаєте можливість створювати, наприклад, циклопічні статуї самому собі, тягнути багато кілометрів залізниць і створювати будь-яку, вигадану вами, структуру. Скооперувавшись з товаришами – ви можете вибудувати не те що ціле місто, а цілий материк!

Режими Майнкрафт

Creative – це базовий, безкоштовний режим, доступний абсолютно всім. Шкали життя – немає, в інвентарі ніколи не закінчуються будматеріали. Справжній рай для будівельника.

Survival – крім будівництва, яке в цьому режимі обмежене такими факторами, як брак матеріалів та пошук їжі, щоб не померти з голоду, на поверхню ще й вилазять монстри, які будуть намагатися використовувати вас не за призначенням, а саме у вигляді закуски. Благо, з’являються вони вночі і гравець може відсидітися в заздалегідь побудованому притулку.

І, нарешті, режим Hardcore, який являє собою складну варіацію Survival. При смерті персонажа весь його нажитий непосильною працею світ видаляється з сервера гри.

Вороги в Майнкрафт

Доброзичливі – корови, овечки та інші котлети, які можна вбити, засмажити й затоптати під затишне освітлення вогнища. Також з тельбухів, що залишилися після поїдання можна спорудити купу корисних предметів.

Нейтральні – агрятся тільки після нападу на них. Тут флора й фауна представлена ​​вовками, гігантськими павуками та навіть свино-зомбі (так-так саме те про що ми давно думали, але боялися сказати)! Також є ендермени, які накинуться на вас, як тільки ви глянете їм в очі.

Ворожі (куди ж без них) – скелети, зомбаки, слимаки, лавові куби та інша агресивної зовнішності нечисть. Є такі підлі класи, як Кріпери, вони вибухають при наближенні. У новому патчі також з’явилися зомбі, здатні пробити будь-яку барикаду. Так що тепер просто відсидітися вночі за стінами так просто не вийде.

Карти в Майнкрафт

Генерація карт відбувається автоматично та вражає своїм розмахом. Доходить до 64 000 000 х 64 000 000 блоків! Кожна з них має три рівні: біоми – це ландшафт, поділений різні екозони: пустеля, ліс і т. д.; пекло – залитий розпеченою лавою регіон, прогулянка по якому може перетворитися в справжні «Американські гірки» та Ендер – місце проживання драконів та вже згадуваних Ендерменів.

Можна, звичайно, досліджувати світ Minecraft і у звичайному, соло-режимі, але саме веселощі починаються, коли ви входите в багатокористувацьку гру! Будівництво набуває, воістину, неймовірного розмаху. На YouTube повно роликів, на яких в будівництво залучені сотні людей, що дозволяє побудувати, в результаті, по-справжньому мегалітичні структури.

PvP в Майнкрафт

Якщо ви подумали, що Minecraft – гра в основному про будівництво, а всі ці зомбосвіни й дракони – створені тільки для того, щоб процес будівництва ускладнити – ви помиляєтеся. Присутній фарм мобів, крафтинг механізмів з підручних блоків (кажуть у когось вийшло зібрати робочий калькулятор з в’язанки дротів та пари смолоскипів) і, звичайно ж, режим PvP. Нерідко в баталіях беруть участь цілі групи гравців, адже простір для мас-PvP просто величезний, фактично необмежений нічим. У бою використовується зброя пролетаріату – камені, палиці, сапки й факели. Для любителів мирного часу – передбачені можливості приручення тварин, ловлі риби та вирощування власного саду.

Моди Майнкрафт

Не сидять склавши руки й панове модератори. Вже існує незліченна кількість різноманітних модів для гри. Багатокілометрові дерева, світи повністю залиті водою, вулканічні світи – все що душа забажає. За моїми скромними прогнозами, незабаром Minecraft може переплюнути навіть таких монстрів Модо-будови як Skyrim та GTA. Крім цього в інтернеті присутня справжня армада піратських серверів, так що самі скупі – можуть покуштувати платного контенту на халяву! У ознайомлювальних цілях, природно. Особливо спритні, навіть можуть створити свій власний сервер, благо сервер-клієнт не складно знайти на просторах всесвітньої павутини.

Майнкрафт-висновок

Сюжет за непотрібністю відсутній. Немає й рівнів прокачування героя. Творіння й руйнування в чистому вигляді. Якщо ви вже грали в «пісочниці», вам сподобалося, але, з якоїсь причини ще не відкрили для себе світ Minecraft – бігом усувати прогалини! Гра може стати не тільки інструментом для самовираження, а й прекрасним проведенням часу.



Інформація про мережеві режими:

Інтернет: ТАК
Режим онлайн баталій: PvP
На одному екрані: НІ

Кількість гравців:
Кооперативний мультиплеєр: 100
Змагальний мультиплеєр: 100

Посилання:


Геймплей відео Майнкрафт


Залишити відповідь