Ви зараз переглядаєте Diablo 4 – анонс гри та перші враження

1 листопада на фестивалі BlizzCon 2019 компанія Activision Blizzard зробила анонс Diablo 4. Про гру, яка повертається до темних витоків, та про перші враження:

DIABLO IV

Diablo 4 - анонс

Після того як чорний камінь душі був знищений, Єдине Зло переможене, а ангел Смерті Малтаель пав, для жителів Санктуарію настали темні часи, які забрали безліч життів. Пройшли роки, і тільки стало здаватися, що все потроху повертається на круги своя, як знову прокинулося зло – древнє, як сам світ.

Diablo IV – це новітня гра в знаменитій, улюбленої гравцями і визначила закони жанру серії action/RPG. Це нові кола пекла, жорстокі випробування і повернення до темних витоків.

Події в Diablo IV розгортаються через багато років після того, як конфлікт Небес і Пекла Diablo III забрав мільйони життів. Ніхто давно не згадував гучних імен, і тут про себе нагадала Ліліт – дочка Мефисто, яка, за переказами, поклала початок роду людського. Її вплив відчувають усі мешканці Санктуарію: і чоловіки, і жінки. Вона пробуджує в їх серцях найтемніші почуття, вбиваючи будь-яку надію.

Diablo 4 - анонс | Lilit

У Diablo IV кампанія буде влаштована інакше, ніж в інших іграх серії. Святиня постане перед вами так, як ніколи раніше. Це єдиний відкритий світ, що складається з п’яти абсолютно різних, але однаково небезпечних зон, які ви зможете відвідати в будь-якому порядку.

Diablo 4 - анонс

Подорожуйте верхом, беріть участь у подіях разом з іншими гравцями і відвідуйте міста, де можна поспілкуватися, знайти групу або поторгувати. Бийтеся з босами або навіть з іншими гравцями за нагороди і славу! Вас чекає світ, повний могутніх супротивників.

Подорожувати поодинці небезпечно, але знайдуться сміливці, які виберуть саме цей шлях. Кожен гравець зможе пройти кампанію в індивідуальному порядку, спуститися в випадково згенеровані підземелля за цінною здобиччю і знайти будь-який предмет, ні разу не приєднавшись до групи. В кінці гри вам відкриються особливі підземелля, потрапити в які можна буде тільки за допомогою ключів. Їх теж можна буде проходити в поодинці або в складі групи.

Класи в Diablo 4

Відразу після запуску гравці зможуть створити героя одного з п’яти унікальних класів. Ми почнемо з улюблених всім персонажів. Трьох із них ми покажемо сьогодні.

Diablo 4 - анонс

Друїд:
міняйте зовнішність, ставши втіленням гніву самої природи.

Diablo 4 - анонс

Варвар:
нищіть ворогів, давши волю своїй неприборканій люті.

Diablo 4 - анонс

Чарівниця:
заморожуйте, підпалюйте і вбивайте ворогів блискавками, приборкавши безмірну силу таємної магії.

Перші враження

Анонс Diablo 4 на Blizzcon 2019 привернув до себе безліч уваги. Практично всі чутки і інсайди підтвердилися: четверта частина буде такою ж похмурою, як перші дві, а от бойовою механікою Diablo 4 багато в чому завдячує третій частині. Але є важлива відмінність – безшовний світ.

Diablo 4 - анонс - зображення №8

За словами журналістів IGN, новий проект Blizzard порадує як фанатів Diablo 2, так і геймерів, яким сподобалася Diablo 3. Розробники вирішили повернутися до класичного похмурому стилю, до того ж наповнивши гру новими елементами.

Diablo 4 - анонс - зображення №10

Дату релізу Diablo IV не назвали. За словами розробників, гра вийде не скоро. Але деяким стримерам, представникам ігрової преси та простим людям дозволили зіграти в відкриту бету.

Diablo 4 - анонс - зображення №12

Що кажуть тестери? В цілому, думка у більшості дуже позитивна:

Відгуки

Майк Мінотті, редактор сторінки VentureBeat, порівнює Diablo 4 з другою частиною. Особливо його радує похмура атмосфера, яка відрізняється від мультяшного виду третьої частини. Він також хвалить бойову систему, засновану на Diablo 3. Кожен, хто грав в третю частину, зрозуміє що і як робити. На закінчення, Майк сказав:

якщо ви грали в Diablo 3, то частина 4 майже не відрізняється. Але естетичні зміни важливі. Diablo 4 похмурий і жорстокий

Джеймс Дугган з IGN особливо задоволений аспектом «загального світу», який дуже нагадав йому Destiny. Йому сподобався відкритий світ, в якому є багато справ, включаючи відкриті події або боси, які можна освоювати разом в групах. Бойова система відчувається добре, тому що ви також повинні активно ухилятися. Лут і навички однаково хороші. Він каже:

Diablo 4 є еволюцією бренду 2019. Я не можу дочекатися, щоб спробувати більше

Полу Тасси з Forbes, не дуже сподобався проект. Він стурбований новим поглядом. Графіка і анімація здаються йому незграбними. Йому також не подобається ідея спільного світу з PvP. Полу просто цікаво, які обмеження це тягне для PvE-гравців. Крім того, велике питання, що Blizzard має на предмет мікротранзакцій.

Не зрозумійте мене неправильно. Я дійсно з нетерпінням чекаю Diablo 4. Але чим більше я дізнавався про гру і чув про неї, тим більше в моїх вухах звучали тривожні дзвіночки

Думка деяких стримерів з Blizzcon:

Bluddshed в захваті від Diablo 4. Він каже, що грається дуже добре і відчувається дійсно чудово. Він називає гру круглою та кінематографічною. Diablo 4 йому «зайшла».

Rhykker також отримав задоволення від демонстрації і бачить в Diablo 4 справжнє продовження Diablo 2. Йому подобається похмурий вигляд та ігровий процес.

Геймплей

У Мережі також з’явився півторагодинний ролик з геймплеєм Diablo 4, в який потрапив ігровий процес за друїда, варвара і мага. До того ж ви зможете оцінити вищезгаданий відкритий світ і публічні заходи за участю реальних гравців.


Text.ru - 100.00%

Залишити відповідь