Ви зараз переглядаєте ІГРИ ОНЛАЙН БЕЗКОШТОВНО. КРАЩІ MMO ІГРИ

Найкращі MMO ігри онлайн безкоштовно. Відмінна підбірка мультиплеєрних ігор різних видів та жанрів. Список вміщує в себе коротенький опис, скріншоти, відео з гри, системні вимоги та посилання, за яким можна безкоштовно завантажити гру на ПК. Сподіваюсь, тут є те, що потрібно. Список буде доповнюватись.

КРАЩІ MMO ІГРИ ОНЛАЙН БЕЗКОШТОВНО

Quake Champions

ІГРИ ОНЛАЙН БЕЗКОШТОВНО - зображення №2
ОПИССКРІНШОТИВІДЕОСИСТЕМНІ ВИМОГИ

Почнемо з того, що я ніколи не був фанатом серії Quake, оскільки Unreal Tournament в свій час полонив моє серце.
Вперше запустивши безкоштовну QC, в жодному разі не очікував, що проведу в ній більше пари каток. Як же я помилявся.

Так, наразі гра пропонує на вибір 16 героїв, себто чемпіонів, кожен з яких наділений унікальною абілкою, має власні параметри здоров’я/армору та пасивні навички.

Для відточення вміння стрільби по ворожим ♥♥♥♥♥♥♥♥акам доступно близько двох десятків арен у понад десяти режимах, починаючи від класичного десматчу, де панує хаос та матюки, закінчуючи рейтинговими дуелями, у яких перевіряється на міцність весь скіл та витримка гравців.

Щодо зброї: так звана класична “нечестива трієця”, – опанувавши яку так чи інакше домінування над ворогом гарантоване – рокет, лайтінг і рельса, так і допоміжні – шотган, “цвяхи”, трайболт і машинган, які стануть в нагоді в окремих ситуаціях.
Катка триває адреналінових 10 хвилин, – і це ахєрєнні 10 хвилин з рокет джампами, вбивствами ракетою в повітрі, добиттям опонента з рейла підкидування його рокетом, або добиттям ворога шотганом, коли той підійшов надто близько. І це, ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥, грається набагато краще, ніж я тут накарлякав.

Монетизація: оскільки QC – free-to-play, очевидно, що розробники якимось чином повинні заробляти на грі. В чому полягає монетизація: усі герої не доступні відразу – на старті можливо отримати двох чемпів з 16-ти. Однак, достатньо логінитись у гру та грати пару каток щодня і за кілька місяців “можна зібрати їх усіх”©. Ну і скінчики через сізон паси, на які теж можна легенько нафармити.

Тепер жоден змагальний мультиплеєрний шутер не здатен приносити мені таке ж задоволення, що й QC, і, особисто для мене, це еталонний, без перебільшення, арена-шутан старої школи, доступний усім бажаючим безкоштовно, тому, принаймні, спробуйте.

Відгук гравця.

Трейлер Quake Champions

Геймплей відео Quake Champions

Мінімальні

ОС: Windows 7 та новіші
Процесор: AMD Phenom II X4-810 / Core i5-750 / Core i3-530
Оперативна пам’ять: 8 GB ОП
Відеокарта: AMD R7 240 GB / Nvidia GT 730 2GB / Intel HD 530
Мережа: Широкосмугове підключення до інтернету
Місце на диску: 20 GB доступного місця

Рекомендовані

ОС: Windows 7 та новіші
Процесор: AMD FX-8320 / Intel i5-2400
Оперативна пам’ять: 16 GB ОП
Відеокарта: AMD R9 290 4GB / Nvidia GTX 770 4GB
Мережа: Широкосмугове підключення до інтернету
Місце на диску: 20 GB доступного місця

Apex Legends

ІГРИ ОНЛАЙН БЕЗКОШТОВНО - зображення №40
ОПИССКРІНШОТИВІДЕОСИСТЕМНІ ВИМОГИ

Зустрічайте короля королівських битв – Apex Legends.

Королівською битвою, як такою, вже давно нікого не здивувати, але у Respawn Entertainment якимось дивом це вийшло. Насправді, ніякого дива тут немає, а є грамотний підхід до справи – як безпосередньо розробників, так і тих, хто відповідає за просування і рекламу проекту.

Справжня причина – успішне поєднання популярних трендів і практично бездоганне технічне виконання. Всі вже втомилися від нескінченних бета-тестів, за ранній доступ до яких часом пропонують викласти чималі гроші. Тут же нам абсолютно безкоштовно дають відшліфований до блиску продукт – бери і користуйся. Це справедливо як для геймплея, так і для усіляких супутніх аспектів: в наявності багато якісних скінів, добивань, вивісок зі статистикою та інших приємних прикрас. Лутбокси можна придбати за реальні гроші – поки це єдиний вид «доната». Зрозуміло, що безкоштовність гри теж позитивно впливає на її популярність.

Особисто мені в Apex найбільше імпонує те, що грати банально зручно. Інтерфейс, скіни зброї і персонажів радують око, системні вимоги дуже демократичні, а картинка, незважаючи на лежачого в основі Titanfall Engine дідка Source, виглядає вельми симпатично. Управління лаконічне і зрозуміле навіть новачкам: наприклад, автоматична установка модифікацій зброї та спорядження дозволяє зберігати високу динаміку матчів. Система міток і повідомлень – окрема розмова: такого простого і приємного в використанні засобу комунікації з випадковими союзниками я ще не зустрічав.

Продуманий і баланс – не можна назвати персонажа, який однозначно перевершує інших, кожен хороший по-своєму і повністю розкриває потенціал своїх здібностей тільки при командній роботі.

Найкращі MMO ігри онлайн безкоштовно.

Трейлер Apex Legends

Огляд Apex Legends

Мінімальні

Потребує 64-бітних процесора та операційної системи
ОС: 64-bit Windows 7
Процесор: AMD FX 4350, Intel Core i3 6300 або еквіваленти
Оперативна пам’ять: 6 GB ОП
Відеокарта: AMD Radeon™ HD 7730, NVIDIA GeForce® GT 640
DirectX: версії 11
Мережа: Широкосмугове підключення до інтернету
Місце на диску: 56 GB доступного місця
Додаткові примітки: ~3.8GB for 1 localized language

Рекомендовані

Потребує 64-бітних процесора та операційної системи
ОС: 64-bit Windows 7
Процесор: Ryzen 5 CPU або еквівалент
Оперативна пам’ять: 8 GB ОП
Відеокарта: AMD Radeon™ R9 290, NVIDIA GeForce® GTX 970
DirectX: версії 11
Мережа: Широкосмугове підключення до інтернету
Місце на диску: 56 GB доступного місця
Додаткові примітки: ~3.8GB for 1 localized language

Black Desert

ІГРИ ОНЛАЙН БЕЗКОШТОВНО - зображення №76
ОПИССКРІНШОТИВІДЕОСИСТЕМНІ ВИМОГИ

Вже п’ятий рік поспіль ця MMORPG тримається в топі найпопулярніших онлайн ігор і має купу позитивних відгуків.

Творці роблять особливий акцент на тому, що Black Desert – це пісочниця. Тут немає історії, до якої ви прикуті залізом. Ви розвиваєтеся тим способом, який вам зручний (в основному, звичайно, б’єте монстрів, але є альтернативи). Просто робіть що робиться, і будь що буде.

Одні займуться квестами, спробують вникнути в історію світу і розібратися, що тут відбувається. Інші з головою підуть в економіку, будуть ганяти каравани з ресурсами і диктувати свої закони на міських ринках. Треті влаштують полювання на караванників. Четверті присвятять себе ремеслам (хоча ремесла тут, по ідеї, не повинні анітрохи заважати будь-якому іншому заняттю) і забезпечуватимуть результатами своєї праці цілі гільдії. Деякі піднімуть свої гільдії і підуть воювати за замки. А хтось плюне на все і піде робити красиві картинки за допомогою вбудованого фоторежиму а-ля Instagram.

Перечитавши велику кількість негативних відгуків можу дати особисту пораду новачкам: не займайтесь гріндом на старті – йдіть спочатку сюжетною лінією, розберіться в ігровому світі і буде вам щастя.

Найкращі MMO ігри онлайн безкоштовно.

Трейлер Black Desert

https://www.youtube.com/watch?v=_g6XCLNQl_w

Огляд Black Desert

Мінімальні

ОС: Windows 10 (32-bit or 64-bit)
Процесор: Intel Core i3-530 2.9 GHz
Оперативна пам’ять: 4 GB ОЗУ
Відеокарта: GTS 250, GeForce 9800 GTX, Radeon HD 3870 X2
Мережа: Широкосмугове підключення до інтернету
Место на диске: 37 GB
Додатково: Роздільна Здатність: 1280×720

Рекомендовані

ОС: Windows 10 (64-bit)
Процесор: Intel Core i5-650 3.2GHz
Оперативна пам’ять: 8 GB ОЗУ
Відеокарта: NVIDIA GTX 970, AMD RX 480
Мережа: Широкосмугове підключення до інтернету
есто на диске: 37 GB
Додатково: Роздільна Здатність: 1920×1080 або вище

Super Animal Royale

ІГРИ ОНЛАЙН БЕЗКОШТОВНО - зображення №112
ОПИССКРІНШОТИВІДЕОСИСТЕМНІ ВИМОГИ

Це боротьба за виживання! Super Animal Royale – це несамовита 2D-королівська битва, де смертоносні тварини борються зубами, кігтями та автоматами в занедбаному сафарі-парку.

Тобі доведеться збирати та налаштовувати своїх улюблених тварин та зброю, а потім використовувати їх в одиночних поєдинках або об’єднуватись у команду до чотирьох гравців!

Тут виживає найсильніший! Збирай різномагітну зброю, броню та предмети, щоб стати царем звірів в інтенсивних онлайн-махачах на 64 гравців. Досліджуй масивний, чудово ілюстрований 2D-світ, щоб відкрити його приховані знання.

Найкращі MMO ігри онлайн безкоштовно.

Трейлер Super Animal Royale

Мінімальні

Потребує 64-бітних процесора та операційної системи
ОС: Windows 7+
Процесор: Core i3 та вище
Оперативна пам’ять: 3 GB ОП
Відеокарта: 256 mb video memory, DX11
Мережа: Широкосмугове підключення до інтернету
Місце на диску: 900 MB доступного місця

Рекомендовані

Потребує 64-бітних процесора та операційної системи

The Cycle

ІГРИ ОНЛАЙН БЕЗКОШТОВНО - зображення №136

ОПИССКРІНШОТИВІДЕОСИСТЕМНІ ВИМОГИ

The Cycle – це шутер від першої особи, де гравцям належить виконувати контракти (квести) прямо під час PvP-боїв, які тривають близько 20-ти хвилин. Проект розробляється компанією Yager Development, відомої по грі Spec Ops: The Line. Крім сесійних боїв, гра пропонує барвисто промальовані локації планети Фортуна III, цикл погоди зі штормами, що вбивають все на своєму шляху, частково вільне переміщення по планеті і приєднання до альянсів в міру завершення контрактів, функцію покупки широкого арсеналу зброї та спорядження на чорному ринку, крафт предметів, кастомізацію персонажів.

Популярність Fortnite вже який рік мотивує розробників створювати власні батл-рояли. Так і німецька студія Yager, відома за антивоєнним шутером Spec Ops: The Line, випустила в ранній доступ власний варіант «королівської битви» під назвою The Cycle.

Формально, Yager не називає свою ігру Battle Royale. Розробники віддають перевагу терміну «Competitive PvEvP Quest Shooter», адже у даному випадку ціль гравця — не вбити інших учасників матчу, а виконати як можна більше квестів по вбивству мобів і досягти успіху.

Проте, інші деталі геймплею все ж змушують порівнювати The Cycle саме з Fortnite, PUBG та подібними. Розсудіть самі: в грі одна велика мапа з різними зонами, на початку раунда туди приземляються двадцять гравців, які можуть як досліджувати місця розташування, так і вбивати суперників, а під кінець всі виживші збираються в одній локації, де і відбувається фінальний бій.

Звичайно, це не «чистий» батл-рояль, тут великий акцент зроблений на битвах з монстрами, зовсім інша система збору лута та інші ігрові завдання, але з першого погляду зрозуміло, на що орієнтувалися розробники.

Найкращі MMO ігри онлайн безкоштовно.

Огляд The Cycle

Мінімальні

ОС: Windows 7/8/10 64-bit
Процесор: Intel® Core™ i5 2.6Hz
Оперативна пам’ять: 6 GB ОП
Відеокарта: nVidia GTX 760 / AMD RX 560
DirectX: версії 11
Мережа: Широкосмугове підключення до інтернету

Рекомендовані

ОС: Windows 7/8/10 64-bit
Процесор: Intel® Core™ i7 2.8 GHz
Оперативна пам’ять: 8 GB ОП
Відеокарта: nVidia GTX 1060 / AMD RX 580
DirectX: версії 11
Мережа: Широкосмугове підключення до інтернету

Guild Wars 2

ІГРИ ОНЛАЙН БЕЗКОШТОВНО - зображення №160
ОПИССКРІНШОТИВІДЕОСИСТЕМНІ ВИМОГИ

Guild Wars 2 від американців з ArenaNet вийшла у 2012-му році та ажіотаж навколо неї дещо вщух, але велика та стабільна фанатська база, оновлення, що регулярно виходять і турбота з боку студії-розробника дають зрозуміти — це справжній та якісний проект ААА рівня.

Сьогодні цільною історією персонажа, що наскрізною ниткою проходить через весь ігровий процес, нікого не здивуєш, при тому, що п’ять років розробники з NCsoft витратили на створення єдиного полотна сценарію, який залежить не лише від того, яку з п’яти рас вибере гравець, але і який індивідуальний вибір він буде робити по ходу проходження. При цьому відкритий світ Тірії залишився вкрай самостійний, надаючи гравцям право самим вершити долю світу. Адже Тірія висить на краю загибелі. Мало того, що зміцніла раса людей вирішила відвоювати своє панування над іншими, так ще й на Тірію напали страшні монстри, в тому числі й дракони. Чи під силу тобі їм протистояти?

GW2 не була б собою без PvP. У грі є декілька видів PvP, серед яких є стандартна арена, де б’ються дві команди і захоплюють контрольні точки. На відміну від арен з інших ММОРПГ, місцеві карти простими не назвеш. Але основне PvP розвага в Guild Wars 2 – епічне World vs World vs World протистояння. У цьому режимі на величезних картах-континентах може битися до 500 гравців. За картками розкидані блокпости, вежі, облогова техніка та інші ключові точки та позиції. І найцікавіше — ви можете приєднатись до WvWvW вже з першого рівня, при цьому ваш рівень буде піднято до максимального 80.

GW2, як і багато інших сучасних ММОРПГ, відійшла від класової концепції “трійки” (танк, дд і лікар) на користь швидкої позиційної боївки, в якій будь-який клас може показати себе. Самих класів, до слова, тут дев’ять. Примітно, що класи у GW2 не прив’язані до одного типу зброї. Більш того, в залежності від обраної зброї змінюється набір доступних навичок, що робить боївки більш різноманітними і насиченими.

Guild Wars 2 не вчинила революції на онлайн-ринку, але при цьому міцно зайняла нішу якісних і доступних ААА-ММОРПГ з пристойною кількістю контенту. При цьому система поширення за схемою buy-2-play з постійними безкоштовними оновленнями виглядає дуже привабливо для сучасного гравця.

Найкращі MMO ігри онлайн безкоштовно.

Офіційний Трейлер Guild Wars 2

Огляд Guild Wars 2

Мінімальні

ОС: Windows 7 (64-bit)
Процесор: Intel i3 2.8 GHz / AMD Phenom II x4 2.8 GHz
Оперативна пам’ять: 6 GB ОП
Відеокарта: Nvidia GeForce GTS 250 / AMD Radeon HD 5770 / Intel Iris 600 series
DirectX: версії 9.0
Місце на диску: 55 GB доступного місця
Мережа: Широкосмугове підключення до інтернету

Рекомендовані

ОС: Windows 10
Процесор: Intel i3 2.8 GHz / AMD Phenom II x4 2.8 GHz or better
Оперативна пам’ять: 24 GB ОП
Відеокарта: Nvidia GeForce GTS 250 / AMD Radeon HD 5770 / Intel Iris 600 series
DirectX: версії 9.0
Місце на диску: 65 GB доступного місця
Мережа: Широкосмугове підключення до інтернету

Blankos Block Party

ІГРИ ОНЛАЙН БЕЗКОШТОВНО - зображення №202
ОПИССКРІНШОТИВІДЕОСИСТЕМНІ ВИМОГИ

Blankos Block Party – безкоштовна мультяшна аркадна MMO-гра, дія якої відбувається в барвистому відкритому світі, стилізованому під величезну вечірку. Ми будемо грати іграшками Blanko (у вигляді класичної «вінілової» іграшки, на зразок LEGO) і проводити час в хабі, де можна спілкуватися з друзями, створювати міні-ігри (за допомогою конструктора рівнів) і брати участь в глобальних щоденних випробуваннях.

У цьому неймовірно багатому онлайн-світі, де межею є тільки уява, можна створювати свої «вечірки» як забажаєш, ділитися ними з друзями, а також кастомізувати своїх персонажів.

Завдяки використанню технології блокчейна відома історія походження Blanko, яких ми будемо купувати, так що тут не буде сірих ринків і усіляких лутбоксів.

Найкращі MMO ігри онлайн безкоштовно.

Офіційний Трейлер Blankos Block Party

Геймплей Відео Blankos Block Party

Рекомендовані

ОС: Windows 10 64-bit
Процесор: Intel Core i7-4770, AMD FX 8310
Опреативна пам’ять: 8 GB RAM
Відеокарта: Nvidia GTX 660, AMD Radeon HD 7870, DX11

CRSED: F.O.A.D. (Cuisine Royale)

ІГРИ ОНЛАЙН БЕЗКОШТОВНО - зображення №220
ОПИССКРІНШОТИВІДЕОСИСТЕМНІ ВИМОГИ

CRSED: F.O.A.D. (раніше Cuisine Royale) — це брутальний MMO-шутер з видом від третьої та першої особи, з реалістичною зброєю, елементами смертельних містичних сил та неймовірними наддержавами, виконаний в стилі Battle Royale. Розробники з Darkflow Software самі зізнаються, що створили клон Playerunknown Battlegrounds, але з однією відмінністю – гра повністю безкоштовна.

Почнемо ми на середній мапі, що постійно буде звужуватись, разом із 34-ма іншими гравцями. І вижити має лише один. Прокачувати свого персонажа доведеться прямо «на ходу»: якщо крапельницю накинемо – матимемо регенерацію здоров’я, сигара в зубах дає більше хітпоїнтів, наколінники прискорення збільшать швидкість, а окуляри – влучність.

Зі зброї тут цілий арсенал сучасних гвинтівок, пістолетів та кухонного начиння. Є кастомізация героїв аж до перевдягання трусів. Також є техніка для швидкого переміщення.

Залітай – буде весело!

Найкращі MMO ігри онлайн безкоштовно.

Офіційний Трейлер CRSED: F.O.A.D.

Геймплей Відео CRSED: F.O.A.D.

Мінімальні

ОС: Windows 7/8/10 64bit
Процесор: Intel Core i3 і краще
Оперативна пам’ять: 8 Гб
Відеокарта з підтримкою DirectX версії 11 і вище: Nvidia GeForce 560 і вище, AMD Radeon серія 77XX і вище
Місце на жорсткому диску: 6 Гб

Рекомендовані

ОС: Windows 7/8/10 64bit
Процесор: Intel Core i5 і вище
Оперативна пам’ять: 8 Гб
Відеокарта з підтримкою DirectX версії 11 і вище: Nvidia GeForce 1060 і вище, AMD Radeon серія RX480 і вище
Місце на жорсткому диску: 6 Гб


Всі ці MMO ігри онлайн безкоштовно можна завантажити з офіційних сайтів, посилання на які є в описі. Основними критеріями відбору ігор були мій власний смак, популярність та вільний доступ, з яким можливо відчути всі плюси гри без жодного донату. Завантажуйте та грайте в кращі MMO ігри онлайн безкоштовно.

Залишити відповідь