Ви зараз переглядаєте КРАЩІ ІГРИ ОНЛАЙН НА ПК – ТОП 10 MMO ІГОР 2010-2020

Різноманітні MMO (Вікі) ігри мають довгу та захоплюючу історію. Та з кожним роком ігри онлайн стають все більш популярними серед гравців, витісняючи поодинокі й кооперативні проекти. Особливо помітно це стало за минулі 10 років. В цей ТОП-10 входять кращі, на мою думку, багатокиристувацькі ігри онлайн, зібрані в довільному порядку. Серед них є як платні, так і безкоштовні онлайн ігри на ПК та консолі.

Для тих, хто бажає лише безкоштовні онлайн ігри (звичайно ж, найкращі) рекомендую до перегляду :

КРАЩІ ІГРИ ОНЛАЙН НА ПК (MMO)


PLANET SIDE 2

PLANET SIDE 2. КРАЩІ ІГРИ ОНЛАЙН НА ПК

Дата виходу: 2012
Розряд: шутер
Платформи: PC, PS4
Офіційний сайт, сторінка гри в Steam

Безкоштовний MMO шутер від першої особи. Гра ввібрала в себе все найкраще: масові, розраховані на багато користувачів, наземні й повітряні битви; велике древо навичок; класову систему; можливість налаштувати свого бійця, зброю, транспортний засіб та багато іншого. А бої тут можуть тривати кілька днів або навіть тижнів.

Через вісім років після виходу гра до сих пір свіжа: цікаві механіки, різноманітність унікальної зброї й техніки, системи аутфітів та можливість займатися тим, чим хочеться. Це відмінний багатокористувацький шутер, аналогів якому сьогодні ви не знайдете.

Мапа в грі поділена на сектори, розміри яких, найчастіше, рівні найбільшій мапі в Battlefield і таких секторів десятки. В один такий сектор може влізти понад 96 гравців з кожного боку. Таким чином виходять епічні битви за участю до 3 тисяч гравців одночасно і все це з технікою, авіацією і без кордонів: противника завжди можна обійти. Єдина межа – це межа континенту, розміри якого величезні.

Також в грі присутні елементи будівництва. Гравці можуть зводити бази, турелі, щити та інші оборонні об’єкти. Всім любителям MMO та Battlefield вкрай рекомендую.

Геймплей відео PLANET SIDE 2

КРАЩІ ІГРИ ОНЛАЙН НА ПК


WORLD OF TANKS

WORLD OF TANKS. КРАЩІ ІГРИ ОНЛАЙН НА ПК

Дата виходу: 2010
Розряд: аркада, танковий симулятор
Платформи: PC, PS4, Xone
Офіційний сайт

Умовно-безкоштовний суворий світ танків не щадить нікого: будь вам 10 років чи 40. В Білорусії зуміли створити воістину народну MMO в сеттінгу другої світової війни, в яку грають мільйони геймерів ось уже десять років. А з 2012 року гра є кіберспортивною дисципліною.

Представлено кілька сторін конфлікту. Гравці б’ються 15 на 15 в декількох режимах, суть більшості з яких зводиться до знищення всіх танків противника. Одна така сесія триває, в середньому, 15 хвилин. В розпорядженні гравця є легкі, середні та важкі танки, випущені й спроектовані з 30-х по 50-і роки двадцятого століття, а також артилерія та самохідні установки.

Велике значення приділено історичній достовірності бойових машин. Це стосується їх зовнішнього вигляду, розташування внутрішніх та зовнішніх агрегатів, а також екіпажу. Свої танки можна прокачувати і модернізувати, причому прокачувати необхідно не тільки танки, а й цілі галузі техніки, що дасть доступ до нових видів танків, обладнання та випробувань.

Великим мінусом вважаю наявність чималої кількості хорошої техніки, яка доступна тільки за реальні гроші. Та й взагалі, розробники завжди раді витрясти грошенят з гравця.

Геймплей відео WORLD OF TANKS

КРАЩІ ІГРИ ОНЛАЙН НА ПК


PUBG
або
PlayerUnknown’s Battlegrounds

PUBG. КРАЩІ ІГРИ ОНЛАЙН НА ПК

Дата виходу: 2017
Розряд: виживання, шутер
Платформи: PC, PS4, Xone
Офіційний сайт, сторінка гри в Steam

Перший представник жанру королівських битв, яким ми його знаємо. Online PvP шутер з відкритим світом на движку Unreal Engine 4. Спочатку гра була лише модом до Arma 3, проте пізніше виросла в окремий проект.

Сотню гравців скидають з літака на віддалений острів. Виживає найсильніший. Померти тут можна не тільки від рук ворога, але й від електричного поля, яке поступово звужується та періодичних артобстрілів, котрі знищують замешкавшихся гравців.

Зі зброї в грі представлено все – від сковороди до гранатомета. Видобувається вона на занедбаних базах, будинках, містах, а також скидається з повітря літаком. Для швидкого переміщення є кілька видів автомобілів, однак від машин багато шуму і це досить небезпечно.

На хвилі популярності PUBGа режими королівської битви з’явилися і в інших вже наявних іграх. Згодом Fortnite: Battle Royale навіть перевершила першовідкривача ставши лідером жанру.

Геймплей відео PUBG

КРАЩІ ІГРИ ОНЛАЙН НА ПК


WORLD OF WARCRAFT CLASSIC

WORLD OF WARCRAFT CLASSIC. КРАЩІ ІГРИ ОНЛАЙН НА ПК

Дата виходу: 2019
Розряд: фентезі, багатокористувацька рольова гра
Платформи: PC
Офіційний сайт

З середини 2000 року з’явився World of WarCraft – світ, з яким, насамперед, асоціюється уявлення про ігри онлайн. Роки йшли, одне доповнення змінювало інше. Причому, не завжди вдало.

І коли у 2018 році Blizzard на кілька днів запустили демоверсію класики – сервера були забиті гравцями, охочими випробувати запропонований контент. Фанати навіть благали продовжити термін доступу, хоча сама демка складалася всього з двох локацій та чотирьох рівнів на прокачку. Вже тоді успіх перезапуску був очевидний.

Розробники прислухалися до думки фанатів, котрі розділилися на два табори: ветеранів, бажаючих максимального наближення до тієї самої класики 2004 року, зі старою графікою та без всіх цих новомодних механік (за типом битви покемонів) та новачків, котрі хотіли сучасну графіку та всі інші принади гри.

Компромісом виявилася можливість вибору в налаштуваннях класичного стилю графіки. В іншому, автентичність класики розбавили свіжими напрацюваннями й влітку 2019 року всім гравцям випала нагода вирушити підкорювати ту саму ванілу, на офіційних серверах, а не на якійсь піратці.

Чи варто говорити, що сервера ломилися від напливу гравців: черги на вхід в ігровий світ, черги на вбивство боса, черги на збір квестових предметів. Передбачуваний успіх перезапуску підтвердився. Далі світять зміни, які зробили WoW такою популярною: “The Burning Crusade” та “Wrath of the Lich King”.

Геймплей відео WORLD OF WARCRAFT CLASSIC

КРАЩІ ІГРИ ОНЛАЙН НА ПК


DESTINY 2

DESTINY 2. КРАЩІ ІГРИ ОНЛАЙН НА ПК

Дата виходу: 2017
Розряд: рольовий бойовик, шутер
Платформи: PC, PS4, Xone
Офіційний сайт, сторінка гри в Steam

Розробники добре попрацювали над сиквелом: абсолютно нова сюжетна лінія, оновлена ​​система прокачування й спорядження, а також змінений підхід до розповіді історії. Крім того, додали ряд нових активностей на глобальній мапі, вдосконалили рейди й страйки, істотно доопрацювали PvE-місії та PvP-режим. Основна відмінність другої частини від оригіналу – це наявність ПК-версії гри.

Перед вами один з кращих гібридів PvE-PvP шутера, де так добре відчувається зброя. Графіка, сюжет, геймплей, купа різноманітного контенту – все є і все зроблено якісно. Єдине, що може відлякувати – це занадто великий обсяг інформації, який падає на голову новачка. А так гра затягує на довгі години.

Єдиний мінус – дорогі доповнення, без яких грати буде не так цікаво.

Геймплей відео DESTINY 2

КРАЩІ ІГРИ ОНЛАЙН НА ПК


REALM OF THE MAD GOD

REALM OF THE MAD GOD. КРАЩІ ІГРИ ОНЛАЙН НА ПК

Дата виходу: 2011
Розряд: рольовий бойовик, інді
Платформи: PC
Офіційний сайт, сторінка гри в Steam

Перед вами одна з небагатьох у своєму роді масових Roguelike-MMO, в якій присутні елементи різних жанрів від незалежних розробників. Розповсюджується по free-to-play моделі. Навряд чи до недавнього часу хтось міг би собі уявити таке поєднання, але за термін свого існування гра зуміла стати дуже популярною.

Володіючи легким геймплеєм, запозиченим в олдскульних 16-бітних аркад та маючи потужну онлайн-складову, розробники отримали унікальний проект. Це одна з тих ігор, де ви вбиваєте мобів, лутаєте їх, аппаєте рівень, але все з однією єдиною метою, щоб потім вбивати таких же мобів, але сильніших.

Є тут і великий відкритий світ, різноманітні боси з особливою тактикою, данжи (Данж від англ. dungeon — підземелля), які зроблені дуже стильно, більше десятка унікальних класів персонажів з індивідуальним стилем гри, безліч типів вихованців, сотні видів зброї й броні, зілля тощо.

В цілому перед вами популярна вбивалка часу, котра не потребує крутого заліза, але разом з тим здатна подарувати чимало годин цікавої гри.

Геймплей відео REALM OF THE MAD GOD

КРАЩІ ІГРИ ОНЛАЙН НА ПК


TROVE

TROVE. КРАЩІ ІГРИ ОНЛАЙН НА ПК

Дата виходу: 2015
Розряд: пригодницький рольовий бойовик
Платформи: PC, PS4, Xone
Офіційний сайт | Steam

Краща з існуючих на сьогодні воксельна (Вікі) MMO, яка поширюється на умовно-безкоштовній моделі. Гра складається з нескінченної кількості світів різної складності. Кожен такий світ – це окрема локація, ландшафт якої генерується випадковим чином у міру просування гравців. Потрапити в такі світи можна через портали, а щоб потрапити у складніший світ – спочатку доведеться прокачати й одягнути свого персонажа до потрібного рівня.

Персонажі, до речі, діляться на класи, кожен з яких зі своїми унікальними здібностями. Для підвищення рівня доведеться чимало пофармити у світах, вбиваючи босів у данжах та знаходити кращу екіпіровку для вашого класу.

Власне, фарм заради фарму – це є основна частина гри: ви гріндите босів в легких світах, щоб переодягнутися та піти гріндити боса в складніших світах, але, як не дивно, фармити в грі цікаво, тим більше, роблячи це в компанії друзів.

Геймплей відео TROVE

КРАЩІ ІГРИ ОНЛАЙН НА ПК


WAR THUNDER

WAR THUNDER. КРАЩІ ІГРИ ОНЛАЙН НА ПК

Дата виходу: 2012
Розряд: симулятор, бойовик
Платформи: PC, PS4, Xone
Офіційний сайт

Один з кращих аркадних військових симуляторів бойової техніки, в якому можна керувати літаками, вертольотами, танками й навіть флотом. На вибір тут пропонується декілька країн і кожна зі своєю унікальною технікою.

Вибравши сторону гравець відправитися захищати її честь в MMO боях, котрі діляться на кілька різних режимів. Є швидкі аркадні бої на п’ять-десять хвилин та реалістичні баталії, які відтворюють події другої світової війни.

Гра може похвалитися гарною картинкою, великою різноманітністю техніки, красивими візуальними ефектами й відмінною реалізацією повітряних боїв. Та й free-to-play модель в грі досить справедлива.

Геймплей відео WAR THUNDER

КРАЩІ ІГРИ ОНЛАЙН НА ПК


SQUAD

SQUAD. КРАЩІ ІГРИ ОНЛАЙН НА ПК

Дата виходу: 2011
Розряд: симулятор бойових дій, шутер
Платформи: PC
Офіційний сайт| Steam

Відмінний тактичний шутер з видом від першої особи, головна особливість якого – масштабні бої 50 на 50 гравців. Кожен бік конфлікту має своє озброєння, а кожен солдат має свою роль та індивідуальне спорядження.

Основна фішка гри – гостра заточка під команду. Якщо бігти як Рембо та покласти половину ворожого загону – медики піднімуть поранених і загін піде далі. Загін діє як бойова одиниця, яку не так просто знищити, а слово командир в грі – не порожній звук: рішення прийняте цією людиною вам доведеться виконувати, інакше ви будете розірвані власним загоном.

В загальному, це одна з кращих ігор про командну взаємодію й атмосферу сучасної війни. Звичайно ж, не така хардкорна, як Arma 3, але й аркадною її не назвеш.

Геймплей відео SQUAD

КРАЩІ ІГРИ ОНЛАЙН НА ПК


WARFRAME

WARFRAME. КРАЩІ ІГРИ ОНЛАЙН НА ПК

Дата виходу: 2013
Розряд: бойовик
Платформи: PC, PS4, Xone
Офіційний сайт | Steam

Один з кращих науково-фантастичних онлайн-шутерів на сьогодні. В ролі Тенно, воїна древньої й таємничої цивілізації, гравці будуть боротися проти численних ворожих фракцій, використовуючи в бою різноманітні високотехнологічні костюми й різну футуристичну зброю. Приплюсуйте сюди паркур з підкатами й стріляниною в стрибку, підтягуваннями та іншими акробатичними трюками.

Місцем дії виступає ближній космос, відсіки космічних кораблів та простори планет сонячної системи. Геймплей складається з виконання місій різних типів та проходження рейдів, поодинці або в компанії чотирьох гравців, з метою знаходження стародавніх артефактів.

Важливу роль відіграють костюми-екзоскелети, звані Варфреймами. Вони тут служать аналогами класів, котрих в цій грі велика різноманітність. Все це приправлено складною системою вдосконалень, величезним арсеналом холодної та вогнепальної зброї, рівнями, які процедурно генеруються та правильним донатом, за яким все можна отримати ігровим шляхом, навіть донат-валюту.

При цьому гра постійно розвивається й поліпшується, та так, що не погравши в гру рік та зайшовши знову – її можна не впізнати.

Геймплей відео WARFRAME

КРАЩІ ІГРИ ОНЛАЙН НА ПК


Залишити відповідь