Ви зараз переглядаєте НАЙКРАЩІ ІГРИ З ВІДКРИТИМ СВІТОМ

Ми живемо в епоху великих та захоплюючих ігор з відкритим світом – розкиданих пісочниць, де вибір гравця перш за все. Звичайно, є історії, квести, місії та цілі, але гравці вільні виконувати їх за власним вибором. Від фантастичних світів до деталізованих галактик, від сучасних міст до пост-апокаліптичних пустощів. Найкращі ігри з відкритим світом дають гравцеві вибрати власний шлях – робити те, що хочеш та коли хочеш – та надають цікаві та корисні обставини для твоїх власних пригод.

Ось кілька найкращих на ПК.


ІГРИ З ВІДКРИТИМ СВІТОМ


Death Stranding

Ігри з відкритим світом - зображення №2
НАЙКРАЩІ ІГРИ З ВІДКРИТИМ СВІТОМ

Перша гра Кодзіми після уходу з Конамі, Death Stranding, події якої відбуваються в постапокаліптичній реальності, де була відкрита концепція потойбічного світу. Ви граєте Семом Портер Бріджесом, мета якого – відбудувати Америку, бродячи по всій країні та з’єднати між собою міста та станції в “хіральній мережі”. Death Stranding – це чудовий настрій, по-перше, і відмінна гра про походи та доставку.

Деякі завдання здаються неможливими: ти біля підніжжя гори, на її вершинах лежить збитий сніг, до кожного сантиметра твого костюма під’єнано крихкий вантаж. Запитуєш себе, чи змошеш її взагалі подолати? Але треба зібратися з духом, крок за кроком, терпляче ставлячи драбини і піднімаючись по мотузках все ближче наближатись до місця призначення. По дорозі вам, можливо, доведеться перейти в режим “Metal Gear” і прокрастися повз створінь, або мати справу з екстремальною погодою, такою як “часопад” (дощ з іншого світу, що порушує звичний хід часу). У вас можуть навіть викрасти вантаж Мули, що змусить вас пробратися до їхнього табору й забирати його назад або вас можуть вбити террористи. Але після всього цього ви досягаєте мети і це відчуття неймовіре.

Red Dead Redemption 2

Ігри з відкритим світом - зображення №4
НАЙКРАЩІ ІГРИ З ВІДКРИТИМ СВІТОМ

Нарешті історична серія з відкритим світом від Rockstar вийшла на ПК. Red Dead Redemption 2 рясніє деталями та переповнена дрібними дотиками: трупи тварин зберігаються та розкладаються, головний герой Артур коментує майже кожне місце та майже кожного персонажа. А випадкові світові події змушують відчувати світ живим. Все це вплетене в чудову історію, яка затягне вас та більше не відпустить.

Також це одна з найкрасивіших ігор на сьогодні. Гра, про яку будуть говорити ще декілька років наперед.


Assassin’s Creed Odyssey

ІГРИ З ВІДКРИТИМ СВІТОМ
НАЙКРАЩІ ІГРИ З ВІДКРИТИМ СВІТОМ

Assisein’s Creed Odyssey став знаковою для цієї серії, змінивши багато чого з того, чим відомий Assassin’s Creed для перетворення в повноцінну RPG. У той же час розробники потурбувались надати грі масивності, деталізованого відкритого світу, сповненого прекрасних пейзажів та різноманітних квестів.


Subnautica

ІГРИ З ВІДКРИТИМ СВІТОМ
НАЙКРАЩІ ІГРИ З ВІДКРИТИМ СВІТОМ

Реалістичний океанський простір та різноманітні підводні біоми забезпечують один із найяскравіших, величних та моторошних відкритих світів в іграх.


Grand Theft Auto 5

ІГРИ З ВІДКРИТИМ СВІТОМ
НАЙКРАЩІ ІГРИ З ВІДКРИТИМ СВІТОМ

Лос Сантос являє собою компіляцію прискіпливого підходу, який розробники надали компактному Ліберті-Сіті в GTA 4, та масштабності, як в GTA San Andreas 2004 року. Результат — відкритий світ настільки високого стандарту, що його, скоріш за все, очолять в топі самі ж Rockstar.


Assassin’s Creed Origins 

ІГРИ З ВІДКРИТИМ СВІТОМ
НАЙКРАЩІ ІГРИ З ВІДКРИТИМ СВІТОМ

Світ Origins один з кращих в серії асасинів та один з найкрасивіших в іграх взагалі. Assassin’s Creed: Origins доводить, що Ubisoft здатний відродити інтерес до вичерпаної серій за допомогою чистої артистичності.


Kingdom Come: Deliverance

ІГРИ З ВІДКРИТИМ СВІТОМ
НАЙКРАЩІ ІГРИ З ВІДКРИТИМ СВІТОМ

Kingdom Come: Deliverance — це гра чиї амбіції, більшість часу, перевищують її проблеми.

Це не тільки прекрасне виконання невеликого шматочка середньовічної Богемії (і дуже історичного), а й симуляція життя та смерті.


Stalker: Shadow of Chernobyl

ІГРИ З ВІДКРИТИМ СВІТОМ

В Сталкері відкритий світ — твій ворог. Аномалії та радіоактивні бурі можуть покінчити з вами за хвилини. Будь-яка будівля може приховувати мутантів. Боєприпаси, спорядження, медикаменти дефіцитні, пустир похмурий та чужерідний. Але, як знають сталкери, у Зони є своєрідна привабливість.


The Witcher 3: Wild Hunt

ІГРИ З ВІДКРИТИМ СВІТОМ

The Witcher — це авнгард нової хвилі ігор з відкритим світом. Болота Велена — це невеликий аперитив перед метушнею Новіграда та широких лісів архіпелагу Скелліге (одне з найживописніших місцевостей в іграх).


Elite: Dangerous

ІГРИ З ВІДКРИТИМ СВІТОМ

Спробуйте пролетіти на своєму космічному кораблі через всю змодельовану галактику, б’ючись з піратами, видобуваючи матеріали з астероїдів, перевозячи та торгуючи товарами або просто досліджуючи невідкриті зірки, планети та системи. Ви обов’язково знайдете пригоди серед 400-мільярдів систем Elite.


The Elder Scrolls 3: Morrowind

ІГРИ З ВІДКРИТИМ СВІТОМ

Досить великий, щоб загубитися і, наповнений до країв дрібними деталями, острів Вварденфелл продовжує приваблювати та захоплювати і сьогодні, як це було 15 років тому.


Just Cause 2

ІГРИ З ВІДКРИТИМ СВІТОМ

Захоплива та божевільна гра з широкими можливостями. Розробникам вдалося зробити та поєднати гарну пісочницю та величезний відкритий світ.


Fallout 4

ІГРИ З ВІДКРИТИМ СВІТОМ

Коричнева післяядерна пустка повинна бути нудною, але десятиліття, протягом яких Bethesda вдосконалювала свою формулу відкритого світу, повністю окупились в Fallout 4.


Far Cry 4

ІГРИ З ВІДКРИТИМ СВІТОМ

З кожною новою частиною гри серія Far Cry ставала все більш доопрацьованою. На відміну від третьої частини, в четвертій краще реалізована система стелсу, а в купі з введеним кооперативом, різноманітним арсеналом та вражаючою гірською місцевістю гра дарує незабутніі враження.


Mount & Blade: Warband

ІГРИ З ВІДКРИТИМ СВІТОМ

Це, можливо, не найкрасивіший світ, але можливості, які надає ця гра компенсують всі мінуси. Тут можна бути королем і заснувати своє королівство, стати розбійником, торгівцем чи васалом якогось королівства. Самі битви проходять на тактичній карті, де ви граючи від 3-го лиця, ведете за собою в бій сотні воїнів.


Читайте також: Ігри для ноутбука або слабких комп’ютерів

Залишити відповідь