Ви зараз переглядаєте ЯК ПІДКЛЮЧИТИ СТАРЛІНК?

КОМПЛЕКТАЦІЯ

Стандартний набір Starlink включає все необхідне для підключення до Інтернету, включаючи Starlink, Wi-Fi маршрутизатор, блок живлення, кабелі та базу.

ПІДКЛЮЧИТИ СТАРЛІНК - зображення №2

Технічні характеристики Старлінку:

  • Робоча температура: від -30°C до 50°C (-22°F до 122°F)
  • Рівень захисту: IP54
  • Середня потужність: 50-75 Вт.

ЯК ПІДКЛЮЧИТИ СТАРЛІНК

ПІДКЛЮЧИТИ СТАРЛІНК - зображення №4

Для початку завантажте застосунок Starlink, щоб налаштувати вашу мережу.

Першим кроком у встановленні Starlink є визначення найкращого місця для монтажу, це можна зробити, перевіривши наявні перешкоди за допомогою вбудованого інструменту у застосунку.

ПІДКЛЮЧИТИ СТАРЛІНК - зображення №6

Дотримуйтеся інструкцій у застосунку, щоб знайти ідеальне місце. Після того, як ви виберете місце, тримайте свій телефон на тій самій висоті та позиції, що і Starlink, скануючи небо. Ви побачите зону, яка має бути вільною від перешкод, залежно від вашого регіону. Вибір місця без перешкод допоможе оптимізувати ваше з’єднання.

ПІДКЛЮЧИТИ СТАРЛІНК - зображення №8

Після визначення оптимального місця для вашого Starlink слідкуйте інструкціям застосунка, щоб підключити правильний кінець кабелю до виносного пристрою.

ПІДКЛЮЧИТИ СТАРЛІНК - зображення №10

Підключаючи кабель, робіть це в сухому середовищі та переконайтеся, що коннектор не має бруду та пошкоджень. Нижня частина оболонки кабелю повинна бути рівна з лінією монтажу на тарілці.

ПІДКЛЮЧИТИ СТАРЛІНК - зображення №12

Уникайте застосування зусиль, щоб уникнути пошкоджень, якщо коннектор знаходиться в несприятливому положенні. Після підключення розмістіть пристрій Starlink на базі.

як встановити старлінк

Підтверджуємо, що локацію визначено.

як встановити старлінк

Підключіть кабель живлення до більшого прямокутного порту та кабель Starlink від антени до меншого круглого порту на маршрутизаторі Starlink. Білий світлодіод у підставці маршрутизатора означає, що маршрутизатор має живлення.

ПІДКЛЮЧИТИ СТАРЛІНК - зображення №16

При підключенні Starlink до живлення спочатку він підніметься вгору в режим пошуку неба. Це означає, що Starlink шукає з’єднання і цей процес може зайняти до 15 хвилин.

Поки Starlink шукає з’єднання, це хороший момент для налаштування вашої мережі. Слідуйте інструкціям у своєму застосунку для налаштування вашого Starlink.

ПІДКЛЮЧИТИ СТАРЛІНК - зображення №18
Вигадайте ім’я та пароль для вашої мережі

Коли Starlink знайде з’єднання, ви побачите, що він нахилиться в своє остаточне положення. Він буде повернутий на північ, якщо знаходиться в північній півкулі, і на південь, якщо знаходиться в південній півкулі.

Після того, як ви налаштували свою мережу, ви можете використовувати додаток, щоб перевірити стан вашого з’єднання, переглянути статистику та отримати підтримку.

Залишити відповідь