Ви зараз переглядаєте Кращі тригери для телефону – кнопки-курки для мобільних ігор на 2021 рік.

Які тригери для телефону обрати? Вибірка кращих кнопок-курків для комфортнішої та якіснішої гри. Вони піднімають скіл.

Критерії відбору тригерів

Призначення тригерів для телефону – розвантаження великих пальців під час гри. Тобто грати ми будемо в чотири пальці, а це вже перевага. Якими ж властивостями повинні бути оснащенні тригери для телефону?

  • Для ігор, особливо для шутерів-онлайн, дуже важлива затримка між натиском курка-кнопки та активацією дії в грі, на яку налаштовано цей тригер. Чим вона менша – тим вищим буде… Нехай буде скіл. Ми ж його підвищуємо, чи не так?!
  • Для рук – це звісно ж зручність. Легкість натиску та правильне розміщення курків-кнопок зробить гру більш комфортнішою.
  • Для тригерів, що не менш важливо – надійність. Не приємно ж, коли під час гри щось хитається чи скрипить. Зовсім інше, якщо улюблена річ служить вірою і правдою.

Отже, якщо коротше, то моїми критеріями вибору були: функціональність, ергономічність, надійність.

Кращі тригери для телефону

Тригери сенсорні прозорі “Привиди”

Кращі тригери для телефону
Кращі тригери для телефону сенсорні прозорі “Привиди” фірми TOFOCO

Найкращі сенсорні тригери для телефону, як на мою думку.

Перше, що кидається в очі – вони прозорі. Їхні контактні зони майже не помітні на екрані. А якщо ще візуально прибрати кнопки в самій грі – зробити їх невиразними – буде видно повністю весь екран, що абсолютно не викликатиме дискомфорту від споглядання. Це круто!

тригери для телефону - зображення №3

Придбати тригери можна за посиланням:

Купити на AliExpress →

Все це завдяки відсутності механічних елементів (окрім кріплення на задній частині телефону). Так, ці тригери сенсорні. Тобто не потрібно буде втискати кнопку чи курок, достатньо лише торкнутися, щоб відбулась дія.

Чи це краще за механічні кнопки? Так – це велика перевага. Швидко, чітко (без затримки), тихо (нема клацань, як на більшості трігерів) та надійно (просто нема чому ламатися).

Та як жеж без ложки дьогтю (проте це зовсім маленький мінус): доки до них не звикнеш – буде досить багато хибних натискань. Зате коли звикаєш утримувати пальці трішечки вище та вести себе з ними обережніше – хибні натискання стають відсутніми. Це слід враховувати перед покупкою.

Також слід відзначити жолоб, котрий не дає натискатись кнопкам гучності та блокування, коли тригер сидить на телефоні. До речі, сидить він там досить надійно, завдяки приємним затискачам. Максимальна товщина смартфону, на який вони налізуть, не більше 10 мм.

Повернусь до недоліків, а саме найбільш жахливого в цих тригерах! При першому їх “одяганні” смартфон може зреагувати на контактні зони, ніби ви на них вже натискаєте (будуть задіяні кнопки без вашого дотику). Вилікувати цей недуг просто – потрібно заблокувати та розблокувати телефон або зняти тригери й знову надіти (за необхідності повторити). Все! Далі вони стабільно працюватимуть.

Вердикт

Тож, якщо потрібні додаткові органи управління у вигляді продовження смартфону, тихенькі, з нульовою затримкою та надійні – ці тригери в самий раз!

Тригери механічні Seuno tattoo 98k

Кращі тригери для телефону механічні Seuno tattoo 98k
Кращі тригери для телефону механічні Seuno tattoo 98k

На відміну від попередніх, ці кнопки-курки непомітними не залишаться. Але це, скоріше, можна віднести до плюсів, якщо подобається футуристичний вигляд, який вони мають.

тригери для телефону - зображення №10

Придбати тригери можна за посиланнями:

Купити на AliExpress →

Купити на Prom.ua →

Незалежно від габаритів тригери tattoo практично не наступають на екран та мінімально закривають огляд.

Друге, що слід відзначити – вони просто супер ергономічні (що відрізняє їх від попередніх курків). На відміну від інших тригерів, кнопки яких розміщені майже на каркасі телефону, Seuno tattoo 98k мають високу форму, завдяки чому пальці весь час комфортно лежать на курках. Це нуль хибних натисків та дуже зручно.

Самі ж курки металеві й натискаються плавно та м’яко і супроводжуються характерним звуком-кліком, таким як у комп’ютерної миші. Цей звук приємний та достатньо гучний. Тому слід на це звернути увагу: не дуже зручно коли поруч хтось спить, наприклад, а ти ріжешся в PUBG.

Недоліком цих тригерів є максимальна товщина смартофону, на яку вони налазять – лише до 8 мм. Щоб скористатися затискачами, телефон повинен бути тоненьким. З товстючим бампером не прокатить. Та навіть з незакріпленими затискачами сидять вони досить впевнено, що не приноситиме незручності.

Для запобігання натискань на кнопки гучності та блокування телефону в трігерах Seuno tattoo 98k також продумані жолоби, тож їх можна розміщувати, якнайкомфортніше для себе.

Вердикт

Гарна прикраса для ігрового смартфону та напрочуд зручна.


Тригери механічні Seuno Blue Shark

Також додам ще одні тригери для телефону, які варті уваги.
BLUE SHARK 2 – пластмасовий корпус та металевий курок. Це аналог попередніх тригерів від того ж виробника. Різниця лише у вигляді.

тригери для телефону - зображення №16

Придбати тригери можна за посиланнями:

Купити на AliExpress →

Купити на Prom.ua →

Одні з кращих – тригери для телефону, на які варто звернути увагу.

Тригери цифрові-механічні GameSir F4 Falcon

тригери для телефону - зображення №18

Ефективні курки від відомої китайської компанії GameSir, яка спеціалізується на ігрових девайсах.

Виглядають ці тригери вкрай приємно, як на мене. Ефект якісного продукту створюють дрібні деталі, на кшталт прорезинених кріплень та повітряної подушечки для зручності нашого смартфону.

тригери для телефону - зображення №20

Придбати тригери можна за посиланнями:

Придбати на AliExpress →

Придбати на Prom.ua →

Та головною особливістю цих контролерів являються самі тригери, тому що вони не механічні (окрім кнопок, звісно). Натиснення на сенсор екрану відбувається завдяки двом металевим контактам на курках. Це дозволяє уникнути затримки після натискання.

Самі ж курки досить щільно прилягають до телефону, але металеві контакти не торкаються екрану при цьому. Тому не хвилюйтеся, так як зі склом контакує лише пластмаса – подряпати поверхню вони не зможуть (пластмаса скла не дряпає). Лише у випадку, коли на екрані захисна плівка, то від необережного користування можуть залишитись помітні відмітини. Або ж, якщо між курком тригерів та склом опиниться піщинка – вона може подряпати. Слід це враховувати.

тригери для телефону - зображення №22

Перевагою кнопок тригерів GameSir F4 Falcon є те, що вони мають дуже приємний тактильний хід та відчуваються як клік мишкою. Механічні світчи так само гарантують більше 5 мільйонів натиснень. До того ж розміщенні кнопки зручно, тому ергономічність тут така, як і в попередньому варіанті – на відмінно!

До того ж тригери F4 Falcon дають можливість встановити поведінку кнопок-курків, так як оснащені кнопками Turbo Boost. Вони змінюють частоту імпульсу, що подається на металеві контакти й мають три режими роботи.

Тобто, якщо постріл у грі запрограмовано під правий тригер та увімкнено на ньому режим Turbo Boost, то при утриманні кнопки-курка наш персонаж буде робити поодиночні постріли з короткими інтервалами. Якщо перемкнутися на другий режим – інтервали між пострілами скоротяться. На третьому, відповідно, будуть ще меншими.

Ця функція дає можливість стріляти одиночними пострілами немов чергою, але з набагато меншою віддачою зброї. Та майте на увазі, що не в усіх іграх це буде діяти (в PUBG, наприклад, віддача залишиться такою ж). Тим не менш, в багатьох сценаріях та багатьох іграх наявність Turbo Boost дає перевагу.

І як ви зрозуміли з назви та можливостей – ці тригери електронні та мають акумуляторну батарею, без чого не відбулося б всієї цієї магії. Час автономної роботи близько 30 годин, а повного заряду вони досягають впродовж 2 годин. Про це повідомляють два індикатори, які також засвічуються при активації тригерів та змінюють колір при перемиканні турбо-режиму.

тригери для телефону - зображення №24

Вмикається цей девайс за рахунок відтягування нижнього висувного затискача, в той момент коли ми встановлюємо телефон. Ніяких кнопок та перемикачів, що приємно. Завдяки цьому ж затискачу сюди можуть вміститись смартфони шириною від 66 до 85 мм, що, в цілому, підходить для всіх популярних пристроїв. Також, звісно, продумані жолоби для запобігання натискань на кнопки гучності та блокування телефону.

До всього вище перерахованого тригери GameSir F4 Falcon мають потішний вигляд у складеному стані, в якому їх також дуже зручно переносити.

тригери для телефону - зображення №26

Єдиний мінус – не копійкова вартість, ще й порівняно з попередніми варіантами тригерів.

Вердикт

Кращий варіант, хоч і не такий дешевий.


Як вибрати трігер чи геймпад для смартфона

Геймпад чи тригер?

Чим відрізняються та як їх вибирати.

Перейти →


Залишити відповідь