Ви зараз переглядаєте КРАЩІ БЕЗКОШТОВНІ ІГРИ В STEAM | 2020

Нові кращі та безкоштовні ігри в Steam, в які варто було б пограти.

БЕЗКОШТОВНІ ІГРИ В STEAM


REMNANTS

REMNANTS - КРАЩІ БЕЗКОШТОВНІ ІГРИ В STEAM | 2020

МІНІМАЛКИ:
64 bit процесор та ОС
ОС: Windows 7 або вище
Процесор: Intel i3 3 GHz
Оперативна пам’ять: 4 GB
Відеокарта: Geforce GTX 970
DirectX: версії 11
Місце на диску: 7 GB доступного місця

ДАТА ВИХОДУ: 3.11.2020 | РОЗРЯД: Екшен-шутер, Інді | ЗАВАНТАЖИТИ: Steam

Remnants. Це не той Remnants, що схожий на Dark Souls в постапокаліпсисі – це інший Remnants, в якому ти потрапляєш в кімнату з пачкою кристалів та ворогів. Кристали також вороги, оскільки в ці цеглини ти будеш стріляти не менше ніж у живих противників. Ну, як живих? Там роботи, в основному.

Сама по собі гра нагадує своєрідний Дум або, скоріше, навіть, Квейк, бо тут все не м’ясисто, а лампово та гарнюшно, що, доречі, для безкоштовної халявки й зовсім аж непогано.

Є тут і крафт, і квестикі із секретиками там різними. Є прокачка своєрідна. Це, знаєте, з того розряду, коли ти ніби й в шутер зайшов, але стріляти, в цілому, якось ліньки. І тобі більше посидіти та потупити над каменями та цеглинами, щоб зрозуміти: що, куди?.. та все таке.

Сама стрільба, між іншим, не сказати, що прям шикарна, але грається гарно й приємно. Що, на мій погляд, знову таки, для безкоштовної халявки цілком непогано.

СКРІНИ ТА ГЕЙМПЛЕЙ ВІДЕО

Скріншоти REMNANTS

Геймплей відео REMNANTS

КРАЩІ БЕЗКОШТОВНІ ІГРИ В STEAM | 2020


THE LAST SPELL: PROLOGUE

БЕЗКОШТОВНІ ІГРИ В STEAM - зображення №19

МІНІМАЛКИ:
ОС: Microsoft® Windows® 7 SP1, 8.1, 10
Процесор: Intel Core i5-3210M @2.5GHz
Оперативна пам’ять: 2 GB
Відеокарта: GeForce GTX 660M
DirectX: версії 9.0
Місце на диску: 2 GB доступного місця

ДАТА ВИХОДУ: 29.10.2020 | РОЗРЯД: екшен-рпг, рогалик, стратегія, інді | ЗАВАНТАЖИТИ: Steam

А якщо хочеться дещо більш насичений геймплей та цікавіший і, навіть, начхати на графіку, то це взагалі шикарна річ – The Last Spell (щоправда, лише його пролог, але все-таки).

Якщо коротенько – це тактичне покрокове РПГ схрещене з roguelike (рогаликом). При цьому, завдання твоє основне – захищати останній пліт світу людського від всілякої нечисті та чудовиськ мерзотних. Але, що зовсім круто – це те, що пророблена вона реально, прям, на рівні! От, прям, серйозно!

Після кожної хвилі у тебе є куча варіантів, чим зайнятись. В плані того, що потрібно готуватись до наступної хвилі. А це значить, що потрібно вирішити куди скидати ресурси. Купити меч, вогнем охоплений, для дрібних засранців. Або мани криницю забабахати, щоб після битви її швидше відновлювати. Плюс героїв прокачати треба, з рівнями, там, та цим всім. Та що тут казати – у них навіть класи є, ну, у героїв оцих. Ну як є? Ти їх сам створиш: вручиш магу меч дворучний, а воїну – гвинтівку, та побільше. Та й підуть вони війною не в ті ворота… Коротше – користуватись зброєю теж доведеться навчитись.

І тонкостей таких вагон, причому заправлені вони ще й горою рандомної генерації зброї, обладунків та іншого мотлоху. Для безкоштовної гри, прям занадто масно. Єдине, те що піксельна та те, що це лише пролог. Але, все-таки, грається просто прекрасно.

СКРІНИ ТА ГЕЙМПЛЕЙ ВІДЕО

Скріншоти THE LAST SPELL: PROLOGUE

Геймплей відео THE LAST SPELL: PROLOGUE

КРАЩІ БЕЗКОШТОВНІ ІГРИ В STEAM | 2020


SUPER BUCKYBALL TOURNAMENT PRESEASON

БЕЗКОШТОВНІ ІГРИ В STEAM - зображення №37

МІНІМАЛКИ:
64 bit процесор та ОС
ОС: Windows 7+ / 8.1 / 10 64 bit
Процесор: Intel i3-4170 або AMD Ryzen 3 3100
Відеокарта: Nvidia GeForce GTX750ti або AMD Radeon RX 560 Series
DirectX: версії 10

ДАТА ВИХОДУ: 19.11.2020 | РОЗРЯД: Екшен, Спорт | ЗАВАНТАЖИТИ: Steam

Якщо ти, значить, увесь із себе такий футболіст, професійний гравець, дриблер та все таке (ну, типу, задрот футбольний), але тобі ногу зламали (трапляється таке, так), причому остаточно – то це не кінець. Зовсім! Оскільки тобі забабахають протез, та посерйозніше, і грати ти будеш в місцеву SBT лігу. Грати три на три, де кожний з команди – унікальний персонаж зі своїми здібностями.

У кожного з них є сильні та слабкі сторони, плюс, що важливо, розробники приділили багато уваги командній грі (це все ж таки футбол). Так що без гарної команди не обійтись.

Грати, доречі, одними ногами зовсім не обов’язково: можна руками, головою… та хоч дупою! Аби тільки м’яч супернику в ворота зафігачити.

З графічного боку іграшка виглядає досить бадьоро. Можеш сам поглянути ↓. Дуже схоже на “Rocket League”, але замість авто тут реальні гравці, а грається приблизно так само.

Ще момент. На жаль, замало мап. Та й персонажів, не те, щоб багацько. Але в цілому, поки що, ОК. Думаю, що розробники доволі скоро її наповнять, тому що відгуків та гравців залетіло в гру вже досить багато. А саме, що приємне, це те, що вона безкоштовна.

СКРІНИ ТА ГЕЙМПЛЕЙ ВІДЕО

Скріншоти SUPER BUCKYBALL TOURNAMENT PRESEASON

Геймплей відео SUPER BUCKYBALL TOURNAMENT PRESEASON

КРАЩІ БЕЗКОШТОВНІ ІГРИ В STEAM | 2020


BLOOD OF STEEL

БЕЗКОШТОВНІ ІГРИ В STEAM - зображення №63

МІНІМАЛКИ:
ОС: Windows XP/Vista Windows 7/8/10
Процесор: Intel Core i5 4-Core
Оперативна пам’ять: 6 GB
Відеокарта: NVIDIA Geforce GT 430 або AMD HD5550
DirectX: версії 9.0c
Місце на диску: 25 GB доступного місця

ДАТА ВИХОДУ: 20.10.2020 | РОЗРЯД: Екшен, ММО, Стратегія | ЗАВАНТАЖИТИ: Steam

А якщо всі ті забави тобі й нафіг не потрібні та хочеться чогось історично-бойового, то є варіант залетіти в дуже потужну плюху осадну під назвою “Blood of Steel”, де легендарні китайські та не лише китайські генерали будуть вести свої армії в бій. Ти ж керуватимеш, якраз таки, генералом.

По факту ця гра максимально схожа на Conqueror’s Blade, лише все більш історичне та простіша в плані прокачки персонажів, армій і всього того. Тут все більш на PvP орієнтовано та сутички.

А ще тут є генерали з різних епох та націй: китайці з їхніми, там, всякими Сяо Бао, римляни, тамплієри. Навіть спартанці є, що там казати.

Коротше, таке собі м’ясо величезне, де ти один солдатик під час величезної сутички – річ шикарна!

СКРІНИ ТА ГЕЙМПЛЕЙ ВІДЕО

Скріншоти BLOOD OF STEEL

Геймплей відео BLOOD OF STEEL

КРАЩІ БЕЗКОШТОВНІ ІГРИ В STEAM | 2020


SPELLFORCE 3: VERSUS EDITION

БЕЗКОШТОВНІ ІГРИ В STEAM - зображення №81

МІНІМАЛКИ:
64 bit процесор та ОС
ОС: Windows 7, 8, Windows 10 (64 bit)
Процесор: Intel Core i5 3570, AMD FX-6350
Оперативна пам’ять: 6 GB
Відеокарта: NVIDIA GTX 660 2GB, AMD Radeon 7850 2GB
DirectX: версії 11
Місце на диску: 30 GB доступного місця

ДАТА ВИХОДУ: 3.11.2020 | РОЗРЯД: РПГ, стратегія | ЗАВАНТАЖИТИ: Steam

Це третя частина Спелфорса від THQ Nordic, котра також стала безкоштовною. Ну, вірніше не зовсім стала: є платна версія та безкоштовна. Коротко розповім про що гра та що є у версії з вільним доступом.

Тебе, значить, чекає третій Варкрафт в іншому стилі (його PvP бік, якщо бути точніше). Ти з’явишся на мапі, почнеш будувати базу в реальному часі. Твій супротивник буде робити те ж саме. А потім ви зіткнетеся в пристрасному танці, доки хто-небудь кому-небудь капці не відтопче. Це можна, доречі, й з ботами зробити, але проти гравців якось цікавіше.

Є тут і сюжетна кампанія, але в халявній версії лише один сценарій буде, так, для ознайомлення.

Рас тут три: орки, люди та ельфи. Нежиті, на жаль, нема. В кожній є свої персонажі, слабкі та сильні сторони в них також є, та стратегії свої. Причому расу обрати не можливо – вона рандомно буде тобі даватись.

Але гра, сама по собі, зроблена просто чудово, так що емоцій приносити буде багато. І апгрейдити її до Full-версії, якщо ви не летите в кампанію, навіть не дуже то й треба. Якщо полюбляєш Real-Time стратегії – ідеально підійде. Їх зараз мало, а гарних – ще менше.

СКРІНИ ТА ГЕЙМПЛЕЙ ВІДЕО

Скріншоти SPELLFORCE 3: VERSUS EDITION

Геймплей відео SPELLFORCE 3: VERSUS EDITION

КРАЩІ БЕЗКОШТОВНІ ІГРИ В STEAM | 2020


RUNESCAPE

БЕЗКОШТОВНІ ІГРИ В STEAM - зображення №95

МІНІМАЛКИ:
64 bit процесор та ОС
ОС: Windows Vista або вище
Процесор: Intel i3+/AMD @ 2.4+ GHz
Оперативна пам’ять: 4 GB
Відеокарта: GeForce 400x, Intel HD 4x, AMD Radeon 7xxx +
Місце на диску: 8 GB доступного місця

ДАТА ВИХОДУ: 14.10.2020 | РОЗРЯД: ММО, РПГ | ЗАВАНТАЖИТИ: Steam

Це своєрідна MMORPG з відкритим світом, як і належить для MMORPG, в якій доведеться і персонажа свого попрокачувати, і професію для себе підібрати (тут їх, на хвилинку, двадцять вісім: від стрільби з лука до рибальства чи фермерства). Варіантів чим зайнятись, загалом, багато і зовсім не обов’язково йти в бойовку, щоб чогось досягти. Світ гри дозволяє набагато більше, тим більше, що сам світ виглядає вкрай непогано. Не сказати, що шедевр, звичайно – графіка десь із 2008, але все одно норм (на це швидко закриваєш очі).

Та й з виходом гри в Steam, а це було кілька тижнів тому, гравців помітно додалося, так що залетіти можна. Єдиний момент – це переклад. Його нема. Хоча куча російськомовних гравців. І, чесно кажучи, найбільший мінус цієї РПГ – це і є відсутність перекладу. В іншому – шедеврік.

Що важливо – ця MMORPG не корейська, а європейська, що рідкість, і зроблена, знову таки, чудово.

СКРІНИ ТА ГЕЙМПЛЕЙ ВІДЕО

Скріншоти RUNESCAPE

Геймплей відео RUNESCAPE

КРАЩІ БЕЗКОШТОВНІ ІГРИ В STEAM | 2020


UNFORTUNATE SPACEMAN

БЕЗКОШТОВНІ ІГРИ В STEAM - зображення №117

МІНІМАЛКИ:
64 bit процесор та ОС
ОС: Windows 7 64-bit
Процесор: 2.4 GHz Dual Core або вище
Оперативна пам’ять: 4 GB
Відеокарта: NVIDIA GeForce 470 GTX або еквівалент
DirectX: версії 11
Місце на диску: 7 GB доступного місця

ДАТА ВИХОДУ: 12.06.2020 | РОЗРЯД: кооперативне виживання та жахи | ЗАВАНТАЖИТИ: Steam

Якщо ти обісцятись як хочеш до космосу, то спеціально для тебе розробники пріли над цим творінням, яке, нарешті таки, дісталося реліза.

Загалом, суть тут, приблизно, така ж як в Among Us, лише дії відбуваються в 3D. Багато аспектів реалізовані краще ніж в тій же Among Us. Ви так само знаходитесь у космосі в якості астронавта. Окрім тебе ще є пачка інших подібних астронавтів. Ви ремонтуєте свою станцію, щоб та цвіла та пахла. І наче все добре, “мир у всьому світі”, але серед вас є злющий зрадник (як це й буває, зазвичай), котрий буде вас потихеньку чікати, ну, доки ви не скінчитесь. Звісно, ви у свою чергу повинні будете дізнатись – хто той самий розумник розумний, ну і зафігачити його, пояснив заодно – чому саме він, насправді, ось таке лайно.

Загалом, весело. в принципі, як і в Among Us. Та й графічно вона, як для безкоштовної гри, виглядає, прям, чудово.

СКРІНИ ТА ГЕЙМПЛЕЙ ВІДЕО

Скріншоти UNFORTUNATE SPACEMAN

Геймплей відео UNFORTUNATE SPACEMAN

КРАЩІ БЕЗКОШТОВНІ ІГРИ В STEAM | 2020


LUST FROM BEYOND: SCARLET

БЕЗКОШТОВНІ ІГРИ В STEAM - зображення №135

МІНІМАЛКИ:
ОС: Windows 7 / 8 / 10
Процесор: Intel Core i3 3.2 GHz, AMD Phenom II X4 955 – 4 Core, 3.2 GHz
Оперативна пам’ять: 8 GB
Відеокарта: Radeon R9 280 or Nvidia GeForce GTX 660
DirectX: версії 11
Місце на диску: 11 GB доступного місця

18+ ЛИШЕ ДЛЯ ДОРОСЛИХ

ДАТА ВИХОДУ: 15.10.2020 | РОЗРЯД: екшен, пригоди, жахи, дослідження | ЗАВАНТАЖИТИ: Steam

Є, значить, така гра, трохи кексуального характеру, ім’я їй LUST FROM BEYOND. І ось до цієї BEYOND вийшов другий пролог, котрий називається SCARLET.

В центрі сюжету у нас молодий “чемодан” на ім’я Алан, в простонароді – “Башмак”. На сеансі у психотерапевта він розповідає історію про дивне побачення в закинутому театрі, котре обернулося для нього відчайдушною бородьбою за виживання.

Ну, і власне з того часу він має призвисько “Башмак”, тому що драла він тоді дав добряче.

На тебе будуть чекати прекрасні мадмуазелі, котрі бажають бахнути тебе ножичком під реберце, різноманітні культисти та їх страшні подружки, які готові тебе скуштувати, в прямому сенсі слова. Загалом зжеруть, дурепи (за ногу гризнуть і т.п.). Страшно буде, жуть.

Якщо хочеш хоррорятинку та ще й «18+» – це ідеальний варіант. Ще й екшеном заправлений.

СКРІНИ ТА ГЕЙМПЛЕЙ ВІДЕО - 18+

Скріншоти LUST FROM BEYOND: SCARLET

18+ ЛИШЕ ДЛЯ ДОРОСЛИХ

Геймплей відео LUST FROM BEYOND: SCARLET


Ну, ось вам нові й цілком безкоштовні ігри в Steam, кожна з яких дійсно норм, а не фігня якась рідкісна, в яку не те що грати – завантажувати нема бажання.

Залишити відповідь