Ви зараз переглядаєте Death Stranding: поради, що допоможуть возз’єднати світ

Поради для новачка по доставці і захисту вантажу, по виживанню при нападі мулів і в битви зі Створіннями в Death Stranding

Завдання по возз’єднанню людства в Death Stranding – далеко не єдиний ваш головний біль. Крім цієї метафоричної ноші, на ваші плечі також ляже доставка величезної кількості посилок в різні місця країни. Вам доведеться переносити на собі їжу, ігри, побутові речі, медикаменти та інформаційні носії різного роду – все, що може стати в нагоді для возз’єднання ізольованих громадян з цивілізацією.

Як і в будь-якій справі, де ви новачок, перші кроки по пошарпаним американським просторам дадуться вам непросто. Іноді через важкопрохідну місцевість доставка вантажу стає неймовірно складним випробуванням, тому ми підготували важливі поради та підказки, які допоможуть возз’єднати людей.

Поради по доставці

Death Stranding: поради
 • Як тільки у вас з’явиться можливість перевозити відразу кілька посилок за один раз – не розслабляйтеся. Своєчасно доставляючи посилки, ви зможете удосконалювати набір інструментів, змінювати свій зовнішній вигляд, дізнаватися цікаві історії тих, хто вижив і посилювати хіральний зв’язок із зоною. Чим сильніше цей зв’язок, тим ширший хіральний діапазон передачі доступний для таких мережевих структур, як мости, магістралі, оглядові вежі і так далі. Подібні споруди можуть значно спростити шлях по місцевості, і дякувати за це будуть вас – і інших гравців в Death Stranding, які здійснюють поставки.
 • За кожну успішно доставлену посилку або підібраний іншим постачальникам вантаж ви будете отримувати «лайки», що збільшують ваш рейтинг постачальника. Підвищуючи рейтинг, ви зможете збільшити свою вантажопідйомність (а крім цього отримаєте ще масу приємних бонусів). Що посієте, то і пожнете!
 • Завжди приймайте замовлення на доставку посилки, коли ви в дорозі. Ви будете тільки в плюсі, якщо у вас завжди буде що-небудь в рюкзаку, на мотоциклі або в вантажівці. А якщо вас з дитинства вчили бути щедрим, тоді сміливо викрадаємо вантажівку МУЛів, забиваємо її доверху самими різними посилками і мчимо по дорозі роздавати подарунки всім, хто потребує, відчуваючи себе справжнім Санта-Клаусом.
 • До речі, про дороги: для прокладки асфальту на місцевості вам доведеться затратити величезну кількість ресурсів, зате потім ви зможете викупатися в «лайках». Кожен раз, коли вашу дорогу буде використовувати інший гравець, ви будете винагороджені новими «лайками» і повідомленнями – ще одне нагадування про те, що ви відбудовуєте Америку не поодинці.
 • Знайшли місце, де можна поставити драбину або прикріпити канат? Звичайно, завжди можна відправитися на базу і виготовити необхідний предмет, але не забувайте також перевіряти мережеві поштові скриньки, поштові ящики МУЛів (і самих МУЛів) і комірки для обміну. Світ гри змінюється під впливом інших гравців, тому напевно хтось міг залишити поблизу непотрібну драбину. Так само справа йде і з транспортом – ви можете позичити чийсь мотоцикл, але врахуйте, що з часом вам доведеться віддати свій, щоб повернути боржок.
 • Прихопили з собою стільки речей, що вже класти нікуди, а вам все одно мало? Спробуйте відшукати поштові скриньки в пустці, щоб надійно заховати зайвий вантаж, а потім повернутися за ним, коли дістанете транспортний засіб або збільшите свою вантажопідйомність.

Правильне поводження з посилками

Death Stranding: поради
 • Приймаючи замовлення на доставку посилки, враховуйте кількість предметів в ній. Деякі посилки можуть важити зовсім небагато, а інші містити в собі цілу дюжину величезних контейнерів, які можна перевезти лише на вантажівці.
 • Розподіляйте вагу вантажу. Заздалегідь подумайте, які предмети краще покласти в рюкзак, а які в кишеньки на плечах і стегнах. Трохи пізніше ви зможете використовувати транспортні засоби, сумки та інше спорядження.
 • Навіть якщо вантаж підходить вам за вагою, завжди враховуйте і його розміри. Занадто сильно виступаючі предмети можуть видати ваше розташування МУЛам – наприклад, драбина буде ще сильніше підніматися над головою, якщо прикріпити її до валізи для інструментів, а не до спини. Будьте обережні під час крутих поворотів, якщо ви перевантажені. Ваша необережність може привести до втрати і пошкодження вантажу.
 • Тому так важливо навчитися правильно користуватися кнопками рівноваги ( L2 та R2 – Геймпад )! Зберігати рівновагу дуже непросто, але ці кнопки допоможуть вам не тільки стати стійкіше, але і відновити сили, коли ви стоїте по пояс у воді або дертися на гору.

Битви зі Створіннями

Death Stranding: поради
 • Спочатку намагайтеся уникати зустрічей з Створіннями. Світу поки невідомий вірний спосіб, як можна знищити їх в поєдинку. Тому не забувайте поглядати на Одрадек сканер. Він вказує їх місцезнаходження і крутиться, немов шалений, якщо Створіння поблизу. Затримайте дихання і постарайтеся безшумно вислизнути геть. Якщо у вас вийде піти непоміченим, то зв’язок з ББ значно покращиться.
 • Якщо ж вас схопили, то є два варіанти розвитку подій – можна спробувати вирватися або вступити в битву. Якщо вам вдасться перемогти велике Створіння, то вся територія поруч з вами буде засипана хіральними кристалами, а ви на якийсь час отримаєте повний контроль над зоною створіння. Якщо у вас є підходяща зброя, то це відмінний шанс зібрати кристали і зачистити околиці.
 • У вас є швидкісний контур або мотоцикл? В такому випадку, швидше за все, у вас вийде втекти. А якщо в процесі сутички Тварина проковтнула ваш мотоцикл, то почекайте, поки смола розсіється, і повертайтеся за своїм добром.
 • Не забувайте приймати душ і справляти нужду, якщо вирішили зупинитися на нічліг. Вірите чи ні, але ваша група підтримки не буде сидіти склавши руки, поки ви набираєтесь сил.
 • Доставте посилки до місця призначення! Ніколи не знаєш, хто допоможе вам розправитися зі Створіннями або полегшить ваше життя.

Остерігайтеся МУЛів

Death Stranding: поради
 • Звертайте увагу на жовті стовпи. Датчики на них відстежують місцезнаходження вашого вантажу, тим самим розкриваючи ваше розташування МУЛам. Намагайтеся обходити ці стовпи стороною, а якщо все ж вас виявили, готуйтеся тікати або ховатися у високій траві.
 • Використовуйте розкидані по світу оглядові вежі (і розставляйте їх самі), щоб заздалегідь визначити, де розташовані табори МУЛів. Ці хлопці готові піти на все, щоб роздобути ваш вантаж і перешкодити вам доставити його за потрібною адресою.
 • Маневруйте! Намагайтеся пересуватися якомога більш непередбачувано, щоб збити з вашого сліду МУЛів, і ухиляється від їх електричних списів, щоб не розгубити посилки. Електричні розряди також можуть вивести з ладу ваш транспортний засіб.
 • Болаган ( Bola gun ) – те, що допоможе вам вирватися на свободу. Якщо вас оточили МУЛи, діставайте болаган і постарайтеся з його допомогою зв’язати ворогів. Але не варто баритися, якщо вдалося їх знерухомити, тому що підмога може підійти в будь-який момент.
 • Намагайтеся не брати з собою багато посилок, якщо збираєтеся напасти на табір МУЛів (або якщо просто хочете що-небудь звідти поцупити). Краще візьміть зброю і прибережіть місце для особливо цінної здобичі, яка чекає вас на їх території.

Залишити відповідь