You are currently viewing Телеграм Веб: як користуватись та відмінності

Телеграм Веб – це онлайн версія месенджера, що дозволяє заходити в свій аккаунт з будь-якого пристрою. Відмінність такого клієнта в тому, що вам не потрібно завантажувати та встановлювати його на ПК або смартфон, адже всі дані та вся робота зберігається в хмарі. Розповім вам, як використовувати Telegram українською мовою, і чим ще примітна онлайн-версія сервісу.

Телеграм Веб: як користуватися? Вхід в Телеграм

Веб-версія телеграм підходить для тих, хто працює з купою акаунтів одночасно: кожен можна відкрити в окремому вікні.

Будьте дуже уважні: в інтернеті багато фішингових (шахрайських) сайтів, які виглядають один в один як офіційна онлайн версія телеграм.
У цих підроблених сайтів таке ж вікно входу до системи. Як тільки ви введете в підроблений сайт свої дані, ваш профіль Telegram може бути вкрадений зловмисниками!

Також слід зауважити: для того щоб користуватись Веб-версією потрібно бути вже зареєстрованим в системі за допомогою додатків (з телефона чи ком’ютера). Для цього потрібно:

Щоб здійснити вхід в Телеграм Веб-версії вам достатньо перейти за посиланням web.telegram.org (посилання взяте з офіційного сайту telegram.org) або натиснути кнопочку вище ↑. У вікні виконайте наступні дії:

Введіть номер телефону в міжнародному форматі і натисніть Next >.

Телеграм веб - зображення №2

З’явиться віконце підтвердження номера телефону: тиснемо «ОК»

Телеграм веб - зображення №4

Чекаємо повідомлення з одноразовим кодом і вводимо отримані цифри в порожнє поле.

Телеграм веб - зображення №6

Готово! Тепер ви можете користуватися акаунтом. Відразу хочу сказати, що за замовчуванням, веб версія йде англійською мовою, так що можете поставити в браузері переклад на українську (у Chrome, наприклад, правою клавішею на пустому місці та «перекласти такою мовою»).

Телеграм веб - зображення №8

Тепер ваш Телеграм українською!


Вийти з Телеграм Веб

Також не забувайте виходити з листування, якщо на комп’ютері з якого ви увійшли в Телеграм Веб працює ще хтось крім вас. Коли ви просто закриєте сторінку браузера, то при наступному її відкритті ваші діалоги та контакти відновляться і будуть доступні третім особам.

Зробити це просто:

Тиснемо на три смужки Телеграм веб - зображення №10 зліва зверху, відкриється меню → далі «Налаштування» → з самого низу «Вийти» → підтверджуємо. Все.


Онлайн-версія Telegram – чим вона відрізняється?

Web-клієнт телеграм має всі ті функції, що й потрібні месенджеру. Спілкуйтеся з друзями, підписуйтесь на цікаві канали, обмінюйтеся гіфками та анімаціями. Але все ж онлайн-версія месенджера має свої обмеження, які потрібно враховувати:

  • Відсутність функції дзвінків.
  • Неможливо створювати або змінювати теми повідомлень.
  • Немає функції налаштувань автоблокування.
  • Не можна видаляти або додавати набори стікерів.
  • Відсутність функції секретного чату.
  • Недоступні неофіційні пакети стікерів.

Ви зможете поміняти юзернейм, налаштувати гучність повідомлень і вибрати якою комбінацією клавіш буде відправлятися повідомлення, але більш тонкі налаштування доступні вам не будуть.

Використовуючи телеграм веб, ви зможете користуватися тільки мінімальним набором функцій. Цього достатньо, якщо вам потрібно відповісти на повідомлення або дізнатися новини.

До речі, телеграм для комп’ютерів та телефонів перекладений на українську мову, на відміну від Телеграм Веб.

Додаток телеграм

Також можна встановити веб-версію Телеграма як додаток для браузера Chrome. В цьому випадку месенджер відкриватиметься безпосередньо в браузері в якості розширення та працюватиме в окремому вікні. Щоб зробити Telegram додаток вбудованим до вашого браузера перейдіть за посиланням → та натисніть «додати в Chrome»

Телеграм веб - зображення №18

Але все ж краще за встановлений Телеграм на комп чи телефон ніяка Веб-версія не буде. Завантажити програму для будь-якого пристрою на будь-якій операційній системі можна за цим посиланням → СКАЧАТИ ТЕЛЕГРАМ – КРАЩИЙ МЕСЕНДЖЕР 2020


Залишити відповідь