Ви зараз переглядаєте СКАЧАТИ МАЇНКРАФТ – НАЙПОПУЛЯРНІШУ ПІСОЧНИЦЮ З 2009 РОКУ

Я розповім вам як скачати Маїнкрафт – гру для любителів ставити блоки один на одного та знаходити пригоди на свою голову, гру, що має найбільше продажів у світі.
Вимоги, коротенький огляд та відео з гри дивіться за цим → посиланням.
Офіційний сайт, на якому можна придбати гру, тут → minecraft.net

Хочеш по ночах не спати – треба Маїнкрафт скачати.


Скачати Маїнкрафт

Скачати Маїнкрафт для Windows (TL Legacy)

Скачати Маїнкрафт для Linux | Mac OS (TL Legacy)

Завжди нова версія майнкрафта

TL Legacy одна з кращих програм для завантаження та запуску всіма улюбленого маїнкрафт, адже досить завантажити цю програму, щоб отримати доступ до всіх версій гри. Насолоджуйтесь грою з улюбленими модами – встановлюйте Forge та OptiFine в один клік. Також в ньому є зручне управління для виділення оперативної пам’яті на гру, підтримка скінів ely.by та ліцензійних акаунтів.


До речі, саме цей Ті Лаунчер є оригінальним, з яким вчинили не зовсім чесно, так би мовити. Детальніше читайте за посиланням → Подлинная история TLauncher — популярного лаунчера Minecraft


Як встановити Minecraft

Покрокова інструкція як встановити Minecraft:

Налаштування Ті Лаунчера “TL [Legacy]”

1. Завантажте Ті Лаунчер за посиланням вище та запустіть його. Він створить теку, в якій буде знаходитись гра, завантажить та встановить необхідні для роботи файли.

Встановлення необхідних файлів

2. Перед тим як запустити Маїнкрафт знадобиться додати чи створити акаунт. Тиснемо: Скачати МАЇНКРАФТ - зображення №3Менеджер акаунтівСкачати МАЇНКРАФТ - зображення №5


3. Далі вибирайте:
а. Скачати МАЇНКРАФТ - зображення №13 – для власників ліцензії. Щоб стати власником преміум акаунта та подякувати розробників гри переходьте на офіційний сайт.
б. Скачати МАЇНКРАФТ - зображення №15 – якщо ви не знаєте, що до чого й просто хочете пограти в гру. Не потрібно створювати акаунтів – лише добавте свій НІК.
в. Скачати МАЇНКРАФТ - зображення №17 – безкоштовна система скінів, що включає в себе сервіс авторизації для гравців та власників серверів.
Плюси Ely.by:
– Більшість користувачів TL побачать Ваш скін!
– З’явиться можливість грати по локальній мережі просто натиснувши «Відкрити світ»!

Скачати МАЇНКРАФТ - зображення №19

4. Повертаємось в головне меню, де вибираємо версію гри на якій ви бажаєте грати (за замовчуванням стоїть найновіша версія) та тиснемо → “Встановити“.


Після цього почнеться завантаження обраної вами версії Маїнкрафт по завершенню чого гра автоматично запуститься.

Тепер ви знаєте, як скачать Маїнкрафт.


Цей запис має один коментар

Залишити відповідь